SAUNDERS: ON WALCZYŁ Z ZAWODNIKAMI KLASY B - LEMIEUX: ZNISZCZĘ GO

Mistrz WBO w wadze średniej Billy Joe Saunders (25-0, 12 KO) i David Lemieux (38-3, 33 KO) rozpoczęli wojnę na słowa przed walką, która 16 grudnia odbędzie się w Kanadzie.

- Lemieux prezentuje się dobrze w starciach z zawodnikami klasy B, ale teraz wejdzie do ringu z kimś dużo lepszym niż jakikolwiek jego wcześniejszy rywal. Nie chcę ochłapów po psie, które zostawił Gołowkin, chcę całego psa. Jak wygram, to dostanę Gołowkina - mówi obrońca tytułu.

- Czas ponownie zostać mistrzem świata. Saunders zostanie zniszczony. Będę w całkowitej gotowości do tej walki, zadam Saundersowi mnóstwo bólu. Odbiorę mu jego zero - twierdzi z kolei pretendent.

Grudniowa potyczka odbędzie się w kanadyjskim mieście Laval. Dla Saundersa będzie to pierwszy w zawodowej karierze występ poza Wielką Brytanią.

- Billy Joe jedzie do jaskini lwa. Ta walka to świetna szansa, żeby obronić tytuł w starciu z dużym nazwiskiem. Chce wysłać wiadomość amerykańskiej publiczności i zapewnić sobie potyczkę ze zwycięzcą rewanżu pomiędzy "Canelo" a Gołowkinem - powiedział Frank Warren, promotor Anglika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 19-10-2017 11:25:26 
Mam nadzieje że Lemieux wygra
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-10-2017 11:28:38 
Ta walka pokaże czy Saunders jest dobry i tylko miał dwie gorsze walki (akawow i Monroe jr.), czy może więcej tu szczekania i Lemieux się po nim przejedzie. Osobiście stawiam że Kanadyjczyk zastopuje BJS
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 19-10-2017 12:08:53 
Lubie boks Lemieux i to jemu kibicuje w tej walce..Powinien zastopować Saundersa w końcówce..
 Autor komentarza: Okularniczek
Data: 19-10-2017 15:15:50 
Ciekawe czy i tym razem Sander będzie robił wycieczki w stronę czyjejś matki.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 19-10-2017 16:10:51 
ciezko powiedziec, BJS lubi przytyc, nie przygotowac sie do walki lub zrzucac podobnie jak tyson po 15-20kg w 3mce
Ostatnio wygladal w ringu okropnie, ale boksowac potrafi i jest niewygodny, pokazal to z Lee i Eubankiem. Jak sie dobrze przygotuje to moze byc ciekawie.
Jak bedzie znow bez formy to Lemieux go znokautuje po 5-6 rundach..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.