WŁODARCZYK I GASIJEW ZAPOWIADAJĄ WIELKĄ FORMĘ I OSTRĄ BITKĘ

- Nie słucham nawet, co mówią i piszą inni, w ogóle nie przywiązuję do tego uwagi. Niech oni sobie oceniają, kto wygra, a kto nie. Ja skupiam się tylko na swojej robocie - mówi Krzysztof Włodarczyk (53-3-1, 37 KO). Były dwukrotny mistrz świata w sobotni wieczór może przejść do historii naszego boksu. Wystarczy tylko, i aż, pokonać Murata Gasijewa (24-0, 17 KO), championa organizacji IBF w wadze junior ciężkiej.

- Rywal nie robi na mnie wrażenia. Jego wygrana nad Lebiediewem była naprawdę równą walką. Lebiediew rozpoczął zbyt ostrożnie i tak naprawdę dalej nie wiemy, kim naprawdę jest Gasijew? Na pewno jest silny, lecz to zbyt mało, by już go koronować i uważać za jednego z najlepszych. Moim zdaniem to Dorticos jest faworytem tego turnieju, a nie Gasijew - prowokuje "Diablo".

- Ostro pracowałem przez dziesięć tygodni. W poprzedniej walce zostałem mistrzem świata i zamierzam pozostać na tronie jeszcze przez długi okres. Dzięki temu turniejowi mam szansę udowodnić, że rzeczywiście jestem numerem jeden, a przy okazji zunifikować pozostałe pasy. Mój rywal ma wielkie doświadczenie i był już w wielu trudnych walkach, tak więc muszę być na niego naprawdę przygotowany. Nastawiałem się więc podczas przygotowań na to, że czeka mnie dwanaście rund. Nie jestem typem gaduły, ja przemawiam dopiero w ringu swoimi pięściami - przestrzegł groźny i mocno bijący Rosjanin.

- Fizycznie jestem w wybornej formie, a w sobotę pokażę wam również, jak mocny jestem mentalnie. Muszę być przygotowany na wszystko z jego strony, ponieważ on będzie chciał mnie zranić. Moje doświadczenie jednak mi pomoże. To będzie starcie stylów. Nie wiem jak to się rozegra, ale mogę wszystkich zapewnić, iż nasz pojedynek będzie ekscytujący - dodał Włodarczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Okularniczek
Data: 19-10-2017 04:05:10 
Włodar jeszcze pokaże...
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 19-10-2017 07:37:47 
Okularniczek
Co niby Włodar ma pokazać jeszcze?..
Krzysiek po pierwsze jest juz past prime po drugie nigdy nie był wybitny po trzecie walczy z gościem w swoim prime..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 19-10-2017 07:47:51 
Nigdy nie lubiłem boksu Krzyska ale będę mu kibicował żeby się nie dał no ale nie wierze w sukces..poprostu nie wierze..
 Autor komentarza: InAGaddaDaVida
Data: 19-10-2017 08:00:45 
1. Z kim walczył do tej pory Gasijew poza Lebiediewem? Z nikim
2. Po Lebiediewie było widać że już mocno rozbity. Zresztą to że nie wziął udziału w turnieju już o czymś świadczy
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 19-10-2017 08:20:16 
InAGaddaDaVida
Nie o to chodzi z kim walczył Gasijew..Zresztą, było nie było wygrał z Lebiediewiem..
Chodzi o forme i sposób boksowania Krzyska..Włodar bije kilka ciosów na runde i niestety ale poluje na jeden pojedyńczy cios zza podwójnej gardy..Owszem ten cios ma ale ten cios jeszcze musi wejśc na punkt..Do tego wolny i mało zwrotny na nogach..No i psychika, tu znak zapytania.. Gasijew jest agresywny, młodszy, na pewno bije więcej, pewnie mocniej , jest w gazie..Na punkty Krzysiek tego nie wygra no nie ma szans a to że trafi i znokautuję to i owszem może sie tak stać ale tez w drugą strone takie zagrożenie jest duże..
Myslę że obok Drozda to najtrudniejszy rywal Krzyśka..Bardzo trudna walka..Ja stawiam wysoką przegraną Diablo na punkty albo TKO..Dodam że w przypadku tego typu chiałbym się mylić..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-10-2017 08:29:44 
jak Diabeł to wygra to wróżę mu nastepny pas MŚ
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 19-10-2017 09:12:47 
Jak to wygra to czapki z głów
 Autor komentarza: btfh
Data: 19-10-2017 09:17:35 
Chciałbym się mylić, ale obstawiam krótką walkę i smutny koniec Diablo.
 Autor komentarza: GaD1
Data: 19-10-2017 09:43:49 
To będzie świetny i zarazem ciężki wieczór dla polskiego kibica boksu. Jak Diablo wytrzyma pełen dystans to będę zdziwiony (chyba, że postawi gardę i będzie zadawał 2 ciosy na rundę, to wtedy wolałbym wojne i 3 rundy), Master jak to Master, powinien wyboksować Bujaja, ale na fajerwerki nie ma co liczyć, Sulęcki powinien skraść show. Obaj z Culcayem są dobrzy, szybcy to jest walka życia Maćka i musi go rozklepać. Obyśmy w nd rano jedli rosołek po 3 zwycięstwach Polaków.
 Autor komentarza: Kozacki
Data: 19-10-2017 12:40:06 
Wiadomo gdzie będzie można obejrzeć transmisje tej walki? W TV czy w internecie...?
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 19-10-2017 13:21:46 
moje zdanie jak Diablo chce żyć w tej walce musi iść do przodu i zadawać ciosy zza tej swojej gardy all around 12 round - wtedy na końcu zobaczy się wynik, inaczej będzie tak jak się wszyscy spodziewają wielka polska smuta
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.