POWRÓT KESSLERA OPÓŹNIONY PO UGRYZIENIU KLESZCZA

Opóźni się powrót na ring Mikkela Kesslera (46-3, 35 KO). Lekarze zdiagnozowali u Duńczyka boreliozę - chorobę zakaźną przenoszoną przez kleszcze.

38-letni Kessler, który w 2013 r. zakończył karierę, ogłosił w tym roku, że wraca do boksu, a pierwszą walkę po przeszło czteroletniej przerwie miał stoczyć w listopadzie. Niedawno dopadła go jednak tajemnicza choroba, którą udało się zdiagnozować dopiero po przeprowadzeniu szeregu testów w szpitalu. Boksera wypisano już do domu, gdzie leczy się antybiotykami. Nadal jest osłabiony i nie trenuje.

- Nie jestem pewien, gdzie i kiedy zostałem ugryziony przez kleszcza, ale na szczęście bakterię wykryto wcześnie i mam nadzieję, że nie będzie żadnych długotrwałych efektów. Jestem oczywiście zawiedziony, że mój powrót się opóźni. Chcę podziękować kibicom za wsparcie i cierpliwość. Liczę na to, że wrócę na ring na początku przyszłego roku, obiecuję, że odwdzięczę się za doping wspaniałym zwycięstwem - oświadczył były mistrz świata w wadze super średniej.

- Spotykałem się już z wieloma kontuzjami i chorobami u bokserów, ale coś takiego przytrafia się po raz pierwszy - skomentował Kalle Sauerland, promotor 38-latka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 16-10-2017 10:51:36 
Wracaj do zdrowia Mikkel! Fajnie by było gdyby taki wojownik walczył w obecnym turnieju, ale dziś ma już 38 lat... Gdyby był w swoim prime, poprzestawiałby wszystkich obecnych w turnieju wbss.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 16-10-2017 11:13:07 
Grant zgodzę z formy z Frocha wszystkich by znokutował łącznie z Eubankiem i Grovsem

to jest gość walki z Frochem obydwa to sól bosku ale 4 lata minęło wiec forma zagadka
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 16-10-2017 12:58:47 
Nie zagadka, nie da sie wrocic po 4 latach i w tym wieku w dobrej formie. Nie da sie
 Autor komentarza: cortexo
Data: 16-10-2017 15:50:08 
Borelioza daje m.in. objawy neurologiczne, słabo to widzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.