RUNGVISAI-ESTRADA 24 LUTEGO NA GALI SUPERFLY 2

Srisaket Sor Rungvisai (44-4-1, 40 KO), który dwukrotnie pokonał Romana Gonzaleza, zmierzy się w kolejnym pojedynku z Juanem Francisco Estradą (36-2, 25 KO). Pojedynek o pas WBC w wadze super muszej odbędzie się 24 lutego w Kalifornii.

Na wrześniowej gali Rugnvisai znokautował w walce wieczoru Gonzaleza w czwartej rundzie, a Estrada zwyciężył jednogłośnie na punkty Carlosa Cuadrasa, zapewniając sobie prawo do walki o tytuł WBC. W czwartek potwierdzono, że zawodnik z Tajlandii zaboksuje z Meksykaninem na gali SuperFly 2, na której mogą też wystąpić Gonzalez i Cuadras.

Transmisję z lutowych zawodów przeprowadzi za oceanem stacja HBO. Tym razem na gali zabraknie innego zawodnika z czołówki tej kategorii wagowej, mistrza świata WBO Naoyi Inoue (14-0, 12 KO), który na SuperFly 1 wygrał przed czasem z Antonio Nievesem, udanie debiutując w Stanach Zjednoczonych. Japończyk zamierza wrócić na ring w późniejszym terminie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 13-10-2017 13:38:45 
A szkoda. Inoue nie powinno zabraknąć na takiej gali, tym bardziej że przymierzany był do Ancajasa. Może zamiast tego Gonzalez-Yafai? Pierwszy Superfly miał 3 pojedynki więc i tutaj by się przydał jeszcze jeden ale z kim Cuadras mógłby powalczyć? Ewentualnie Rau shee Warren albo Conceptcion, albo Rex Tso. Nikt inny ciekawy do głowy mi nie przychodzi
 Autor komentarza: Niehalo
Data: 13-10-2017 14:42:35 
Obecnie to gale supermuch poziomem biją na głowę inne organizowane na świecie. Jeśli Ancajas poradzi sobie gładko za miesiąc z Conlanem to mógłby wystąpić w pojedynku z Cuadrasem. Ciekawym rywalem mógłby się okazać mało znany Jonas Sultan, który w ostatniej walce pokonał Casimero. Chociaż tak jak pisze TheShadowOne, Rau'shee Warren jest prawdopodobny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.