POD KONIEC LISTOPADA MCHUNU vs BEJENARU

Turniej WBSS przyniesie siedem znakomitych walk w kategorii junior ciężkiej, ale nie mniej interesujące potyczki rezerwowe. Ale poza turniejem również dzieje się sporo. Interesujący pojedynek w tym samym limicie odbędzie się również 25 listopada w Mohegan Sun Arena w Uncasville.

Rozpoczynający karierę w wadze ciężkiej Constantin Bejenaru (12-0, 3 KO) ma już kilka ciekawych nazwisk na rozkładzie (Zubow, Bujaj), ale tym razem czeka go chyba najtrudniejsza przeprawa. Naprzeciw niego stanie bowiem zaliczany do ścisłej czołówki światowej, były pretendent do pasa WBO - Thabiso Mchunu (18-3, 11 KO). Pięściarz z RPA pokonał już takich zawodników jak Eddie Chambers czy Olanrewaju Durodola, a po porażce z Usykiem odbudował się w czerwcu pewną wygraną nad Johnny Mullerem.

- To dla mnie znakomita okazja, by udowodnić swoją wartość i jeszcze bardziej podskoczyć w rankingach. Moim celem jest tytuł mistrza świata, zamierzam więc pokazać świetny boks na tle klasowego rywala - mówi Bejenaru.

- W naszej kategorii dzieje się teraz sporo, dlatego bardzo ucieszyłem się, gdy dostałem taką propozycję. Moje marzenia się nie zmieniają i wciąż chcę zostać mistrzem świata - stwierdził z kolei Mchunu.

Ten ciekawy pojedynek został zakontraktowany na dziesięć rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 11-10-2017 08:43:32 
Na poprzednim zdjęciu Mchunu wyląda jak baba.
 Autor komentarza: Znafca
Data: 11-10-2017 10:21:02 
to samo miałem napisać :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.