POPISOWA SIDORENKO MISTRZYNIĄ EUROPY

Sasza Sidorenko (7-0, 1 KO) swoją pracą nóg oraz techniką użytkową mogłaby zawstydzić niejednego pięściarza zawodowego. Nic więc dziwnego, że dziś bez problemu zdobyła tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej.

Naprzeciw miejscowej pięściarki z Łomianek stanęła niepokonana dotąd Isabelle Pare (6-1, 1 KO). Była odważna, silna fizycznie, jednak w konfrontacji z Saszą nie miała nic do powiedzenia. Na jej tle mogła jedynie pokazać, że ma twardą szczękę i nie boi się przyjąć mocnej bomby. Choć w siódmej rundzie - po znakomitym prawym podbródkowym z kontry, zachwiała się. Sidorenko konsekwentnie robiła jednak swoje i wygrywała kolejne minuty. A tańcząc na nogach pozostawała nieuchwytna dla rywalki.

Gdy zabrzmiał ostatni gong, wszyscy sędziowie opowiedzieli się za Sidorenko - 100:91, 100:90 i 100:90. Tym samym Ukrainka zamieszkała na stałe w Polsce została nową posiadaczką pasa EBU.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GrzegorzF
Data: 01-10-2017 10:22:23 
Brawo!!!
 Autor komentarza: tyler
Data: 01-10-2017 18:01:42 
Też się cieszę zważywszy że ona, w odróżnieniu do tworu i kiczu w stajni panterkowej marynarki, wygrywa walki zasłużenie i nie sra się w mediach, choć urodą i w całej krasie przewyższa to coś zwane mistrzynią interim czeszka Evcia Pontonova
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.