POWSTAŁ SERIAL O BURZLIWYM ŻYCIU LEGENDY BOKSU

Kibice boksu w Meksyku od niedawna mogą oglądać serial "El Cesar", który powstał w oparciu o biografię jednego z najlepszych pięściarzy w historii tego sportu, uwielbianego w ojczyźnie Julio Cesara Chaveza.

Legendarny "Cesarz" był niepokonany do dziewięćdziesiątej pierwszej walki na zawodowym ringu. Karierę zakończył z bilansem 107 zwycięstw (86 przez nokaut), 6 porażek i 2 remisów. Po tytuł mistrza świata sięgał w trzech kategoriach wagowych - super piórkowej, lekkiej i super lekkiej.

- Marzyłem o byciu mistrzem świata, o tym, by wesprzeć rodzinę, wybudować matce dom. Śniłem o jachtach, samochodach i milionach dolarów. A kiedy już to wszystko miałem, czułem pustkę i samotność. I zacząłem szukać głupstw - alkoholu i narkotyków. Gdzie to mnie zaprowadziło? Prosto do piekła. Spadłem w przepaść bez dna - mówi 55-letni dzisiaj Meksykanin.

Właśnie o jego wzlotach i upadkach opowiada "El Cesar", serial emitowany w Meksyku przez płatną stację Space. W rolę boksera wcielił się Armando Hernandez.

Chavez przyznaje, że niełatwo były mu zgodzić się, by jego historia została przeniesiona na ekran telewizyjny. Podkreśla, że niektóre epizody z jego życia do dzisiaj sprawiają mu ból.

- Mam mieszane uczucia, bo znowu będę przeżywać chwile, których nie lubię, które wiążą się z krzywdami, jakie wyrządziłem innym, szczególnie moim bliskim. Źle traktowałem żonę, poniżałem ją, raniłem - powiedział.

Jak dotąd potwierdzono emisję 26 odcinków serialu. Każdy trwa około godziny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 30-09-2017 14:37:39 
Ktoś już tłumaczy na polski?
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 30-09-2017 15:00:27 
Super, można gdzieś to obejrzeć? nawet na piracie po angielsku ?
 Autor komentarza: Okularniczek
Data: 30-09-2017 15:01:21 
Szkoda bo myślałem że w rolę cezara wcieli się Sylvester Stallone zwany też Slajem
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-09-2017 15:05:31 
Może wyjdzie na rynek USA to dadzą napisy.

Jak osiągnąć sukces?:
"Marzyłem o byciu mistrzem świata, o tym, by wesprzeć rodzinę, wybudować matce dom. Śniłem o jachtach, samochodach i milionach dolarów."

Wdrażam to w życie ale w innej dziedzinie bo nie chcę mieć skutej głowy... za dużo tam mam...
 Autor komentarza: Jarek1985
Data: 01-10-2017 04:21:10 
up to co juz osiągnąłeś pochwal sie ):))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.