Archiwum wiadomości z dnia: 2017-09-25

 
SHANNON BRIGGS CHCE WALKI Z TYSONEM FURYM

Tyson Fury (25-0, 18 KO) wrócił póki co tylko do formy psychicznej, bo fizycznie nadal prezentuje się kiepsko, co potwierdzają ostatnie nagrania. Ale coraz głośniej o tym, że były król wagi ciężkiej może wrócić niedługo między liny, bo w jego przypadku nadwaga ma być najmniejszym problemem. Sytuację próbuje wykorzystać Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO), który rzuca wyzwanie Anglikowi.
W LIPCU PRZYSZŁEGO ROKU UNIFIKACJA JOSHUA vs PARKER?

Jeszcze przed sobotnią galą w Manchesterze Anthony Joshua (19-0, 19 KO) przyznawał, że bardziej trzyma kciuki za Josepha Parkera (24-0, 18 KO) niż swojego rodaka Hughie Fury'ego. Dlaczego? - Z nim będzie łatwiej się dogadać - nie ukrywał AJ. I kilkanaście godzin po wygranej Nowozelandczyka, jego przedstawiciele rzeczywiście spotkali się z członkami obozu Joshuy.


MILLER I KOWNACKI ODMÓWILI, WIĘC ZOSTALI USUNIĘCI Z ROZPISKI

W pewnym momencie wydawało się, że zarówno Jarrell Miller (19-0-1, 17 KO), jak i nasz Adam Kownacki (16-0, 13 KO), wrócą między liny 4 listopada na Brooklynie podczas gali Wilder vs Ortiz. Potem próbowano zestawić ich między sobą. Ale wygląda na to, że ani jeden, ani drugi, nie będzie miał okazji zaprezentować się swoim krajanom, którzy odwiedzali w przeszłości halę Barclays Center na ich walkach.ARUM CHCE WALKI PARKERA Z JENNINGSEM W USA

Bob Arum na kilkadziesiąt godzin przed walką o wakujący pas WBO wagi ciężkiej podpisał kontrakt na współpromowanie Josepha Parkera (24-0, 18 KO). Nowozelandczyk w sobotni wieczór już po raz drugi obronił tytuł mistrza świata według World Boxing Organization. Kto będzie jego trzecim pretendentem?PODIRYTOWANY BARRERA: TO JA POWINIENEM WALCZYĆ Z BIWOLEM

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że o wakujący po Andre Wardzie pas WBA wagi półciężkiej powalczą Dimitrij Biwol (11-0, 9 KO) oraz Trent Broadhurst (20-1, 12 KO). Ta wiadomość rozwścieczyła Sullivana Barrerę (20-1, 14 KO), który ma już kilka bardzo wartościowych zwycięstw, a jedyną porażkę poniósł z rąk... właśnie Warda.