PROJEKT WHITE COLLAR BOXING WRACA 18 LISTOPADA

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się projekt White Collar Boxing stworzony przez Rafała Jackiewicza. Popularny bokser o pseudonimie "Wojownik" namawia do spróbowania pięściarstwa każdego, kto tylko chce. Projekt ma na uwadze przybliżenie zdrowego trybu życia połączonego z treningiem bokserskim. W projekcie może wziąć udział każdy, kto tylko nie boi się ciężko trenować i chce poznać tajniki prawdziwego treningu bokserskiego.

Osoby, które wezmą udział w  przygotowaniach, mogą liczyć na pomoc samego pięściarza. Rafał Jackiewicz to były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata. Znany ze swojej nieustępliwości w ringu oraz wielkiego serca do walki. Tego samego uczy Rafał swoich podopiecznych, przygotowując ich do gali finałowej. Druga edycji gali odbędzie się 18 listopada w  restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott. Gala ma wyłonić kolejnych zawodników, jacy otrzymają pasy mistrzowskie.

Rafał Jackiewicz o projekcie mówi tak:
Zawsze chciałem propagować pięściarstwo. Projekt White Collar Boxing to propozycja dla osób zupełnie z pięściarstwem nie związanych. Dla osób chcących przeżyć emocje towarzyszące zawodowym pięściarzom przy przygotowaniach i samej walce. Dlatego zależało mi, by gale finałowe były organizowane w prestiżowym miejscu i iście zawodowej oprawie. Restauracja Champions oraz sam hotel Marriott to właśnie takie miejsce. Po ostatniej edycji gali nabrałem pewności, że to dobry pomysł. Męski sport, prawdziwe emocje dla każdego, kto tylko zechce spróbować.

Teraz trwają przygotowania do kolejnej gali już poszczególnie uczestnicy przygotowują się w wybranych miastach. Każdy kto wykupi pełny pakiet dostanie sprzęt bokserski firmy Leone oraz komplet odżywek firmy Real Pharm.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć duży zastrzyk adrenaliny i spróbować swych sił. Cały czas można zgłaszać się do wzięcia udziału w zawodach. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.boksdlawszystkich.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.