W SOBOTĘ WRACA WIKTOR POSTOŁ

Po czternastomiesięcznej przerwie w najbliższą sobotę przypomni się wracający po utracie pasa WBC kategorii junior półśredniej Wiktor Postoł (28-1, 12 KO).

Ukrainiec przegrał unifikacyjny bój z Terence'em Crawfordem w lipcu ubiegłego roku. Teraz pokaże się swoim rodakom podczas gali w Kijowie, gdzie naprzeciw niego stanie Jamszidbek Najmiddinow (14-0, 9 KO).

- Uzbek będzie twardym i wymagającym przeciwnikiem. Inni odmawiali, on się zgodził. Długo nie walczyłem, spędziłem trochę więcej czasu z rodziną, jednak cały czas pozostawałem w treningu. Po walce z Crawfordem miałem miesiąc wolnego i od tego czasu byłem już potem nieustannie na sali. Chciałem wrócić dużo wcześniej, ale czemu to się nie udało, pytajcie już mój zespół - stwierdził trochę podirytowany Postoł.

- Czekaliśmy na ciekawą okazję w Ameryce, ale zawodnikowi spoza USA ciężko jest dostać ciekawą ofertę i zarazem walkę w telewizji. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku to się zmieni - stwierdził Wadim Korniłow, menadżer pięściarza.

Ofertę spotkania z Ukraińcem dostało wielu zawodników, między innymi Łukasz Wierzbicki. Postoł pozostaje pięściarzem wolnym od kontraktu promotorskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.