ANTHONY JOSHUA CHCIAŁBY ZABOKSOWAĆ KIEDYŚ W AFRYCE

Anthony Joshua (19-0, 19 KO) ma przed sobą zobowiązania wobec organizacji IBF i walkę z oficjalnym pretendentem, Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO). Ale w planach na najbliższą przyszłość jest również występ w Afryce.

Mistrz olimpijski z Londynu oraz aktualny champion WBA/IBF wagi ciężkiej reprezentuje barwy Anglii, lecz jego matka była Nigeryjką, zaś ojciec miał nigeryjskie korzenie.

AJ skrzyżuje rękawice z Bułgarem 28 października na stadionie Millennium Stadium w Cardiff. A co potem?

- Walka z Kliczką w obecności 90 tysięcy kibiców, te zwroty akcji i wygrana na koniec sprawiły, że po zakończeniu kariery będę często wracał myślami do tego starcia. Było tam wszystko i spełniłem jedno ze swoich marzeń. Teraz natomiast chciałbym zaboksować w Afryce, tak jak kiedyś Muhammad Ali. To był jeden z największych mistrzów w historii. Taki pojedynek w Afryce znaczyłby dla mnie naprawdę wiele - mówi Joshua.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 10-09-2017 20:14:13 
Mam przeciwnika dla niego, nasz Izu Ugonoh tylko musi pokonac jakiegos Letra i tak dalej.
 Autor komentarza: Squirt
Data: 10-09-2017 21:20:43 
Jeśli 4rundowy pojedynek to izu da rade..
 Autor komentarza: rozowyAdolf
Data: 10-09-2017 21:41:30 
Swietny pomysl.Bierz tam Wildera i masz chlopie powtorke z histori.
 Autor komentarza: skud
Data: 11-09-2017 08:43:49 
W Nigeri sa powazne problem na tle religijnym I nie tylko korupcja,zlodziejstwo,bandy porywajace nastlatki I tak dale...Tacy juz ,bogaci I wplywowi Nigeryjczycy powinni podjac z tym wojne.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 11-09-2017 10:35:27 
skud
Nigeria jest rabowana przez korporacje naftowe zreszta jak wiekszosc kolonii ,a religia jest narzedziem ,bo stara zasada glosi, dziel i rzadz ..Dodatkowym czynnikiem destabilizujacym kraj jest podzial polityczny ,dotyczy to prawie calej Aryki ,czyli umieszczono w jednym kraju zwasnione plemiona ,a to ulatwia manipulacje spoleczenstwem dodajac religie mamy mieszanke wybuchowa ,co ulatwia okradanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.