ARUM UCINA SPEKULACJE O MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY Z ANDRE WARDEM

Miguel Cotto związał się z grupą Golden Boy Promotions, natomiast Andre Ward (32-0, 16 KO) gościł ostatnio na gali stacji ESPN, komentując galę grupy Top Rank. To od razu zrodziło spekulacje, czy lider wagi półciężkiej nie podpisze wkrótce kontraktu promotorskiego ze stajnią Boba Aruma?

Grupa Roc Nation Sports, należąca do znanego rapera Jaya Z, ma chyba lekki kryzys. Cotto zmienił barwy na GBP, a Ward poinformował za pomocą swojego menadżera, że wypełnił kontrakt ze stacją HBO i w tej chwili może wybierać w różnych ofertach innych telewizji. A komentarz dla ESPN, czy stacji współpracującej z Arumem, podkręcił dodatkowo różne pytania w środowisku bokserskim.

- Ward współpracuje z naszymi przyjaciółmi, a my nie wtrącamy się ani nie przeszkadzamy naszym partnerom. Zresztą grupa Roc Nation dobrze traktowała Warda i on nie szuka nowej. Niedawno spotkałem się z przedstawicielami RNS i odniosłem wrażenie, że oni wciąż chcą pozostać przy boksie - stwierdził szef Top Rank.

Sam Ward wciąż waha się, czy pozostać w wadze półciężkiej, czy też może awansować w górę? - Mam za sobą świetny zespół i zostawiam to również im.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: avrack4
Data: 02-09-2017 10:31:49 
Nie przepadam za tym wszystkim co stoi za Wardem. Jednak chciałbym żeby wygrał z drukowanym Joshuą a następnie został ciężko zknockoutowany przez jakiegoś średniaka (oczywiście bez urazów zdrowotnych).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.