TRWAJĄ NEGOCJACJE WS. WALKI KOWALIOW-BARRERA

Kubańczyk Sullivan Barrera (20-1, 14 KO) może być kolejnym rywalem byłego mistrza wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa (30-2-1, 26 KO). Pojedynek jest planowany na końcówkę tego roku.

- Są prowadzone negocjacje ze stajnią Main Events, aby zmierzyć się z Kowaliowem w listopadzie w Madison Square Garden. Rozpocząłem już treningi, będę gotowy na każdego, czy to będzie Kowaliow, czy Adonis Stevenson - oświadczył Barrera.

Kowaliow w dwóch ostatnich występach przegrał z Andre Wardem (32-0, 16 KO) - najpierw na punkty, a potem przez techniczny nokaut w ósmej rundzie. Barrera także boksował z Wardem - w marcu 2016 r. uległ Amerykaninowi na punkty. Od tego czasu wygrał trzy kolejne potyczki, ostatnią w lipcu z Joe Smithem Jr, pogromcą Bernarda Hopkinsa i Andrzeja Fonfary.

- Jestem w takim punkcie kariery, że interesują mnie już tylko największe walki. Z chęcią zmierzyłbym się z Kowaliowem. Zwycięstwo nad nim byłoby ważne nie tylko ze względu na dumę osobistą, ale i na to, że otworzyłoby mi drzwi do dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że negocjacje zakończą się sukcesem - oznajmił 35-letni zawodnik z gorącej wyspy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Squirt
Data: 31-08-2017 12:47:57 
Z Barrerą to raczej nikłe szanse ma rusek, za dobry technik z Sóliwana
 Autor komentarza: MLJ
Data: 31-08-2017 14:05:08 
Nikłe szanse ? co to za brednie ?

Barrera jest bardzo dobre, ale i sporo zbiera. Jak Kowaliow wyładuje na nim swoją frustrację za walki z Wardem, to walka nie wyjdzie poza 5, 6 rundę..
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 31-08-2017 18:20:33 
Piękna zapowiada się walka,wg mnie pojedynek bez wyraznego faworyta,Sullivan wydaje mi sie że ma "podejrzaną" szczęke,ale poza tym bokser z najwyższej półki,Siergiej jeśli tego nie wygra to może kończyć przygodę z boksem,60-40 na Kowaliowa,zadecydują nokdauny
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 31-08-2017 19:14:40 
Super walka, jednak zdecydowanym faworytem byłby Krusher.
 Autor komentarza: Mars
Data: 31-08-2017 21:11:48 
A niech sobie walczą tylko mnie zastanawia jedno...
Dlaczego rewanż Kowaliow - Ward nie został uznany jako nie odbyty? Nieważny?
Dlaczego po ciosach na "kule" "geniusz" Ward nie został zdyskwalifikowany ja Gołota z Bowe?
Czyżby te ciosy poniżej pasa były aż tak "nieziemsko" wyprowadzane że "syn Boży" został za to wynagrodzony?
Komedia...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 31-08-2017 21:30:47 
Hmmm bardzo ciekawa walka zastanawia mnie Kovalev perfidnie go oszukali w 1 walce w drugiej troszkę był w gorszej dyspozycji ale toczył wyrównaną walke z Wardem a przegrał min prze faule Warda chyba jest mocno zdołowany i sfrustrowany tą sytuacją i ma dość wałków na jego nie korzyść bo mówi o zakończeniu Kariery .

mam nadzieje że nie zakończy bo to znakomity fighter i technik myśle że walka na odbudowanie i w formie byłby dla mnie co najmniej nieznacznym faworytem z Barerrą


okaże co się wydarzy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.