WBSS: NOEL GEVOR REZERWOWYM NA WALKĘ USYK vs HUCK

Noel Gevor (22-1, 10 KO) w maju przyjechał do Poznania i rywalizował z Krzysztofem Włodarczykiem (53-3-1, 37 KO) o prawo udziału w turnieju World Boxing Super Series. Wygrał "Diablo" i 21 października spotka się Muratem Gasijewem (24-0, 17 KO), mistrzem świata kategorii junior ciężkiej federacji IBF. Ale dla Ormianina z niemieckim paszportem również znajdzie się miejsce w WBSS, choć póki co w roli rezerwowego.

Pierwszą parę ćwierćfinałową w limicie 90,7 kilograma tworzą Aleksander Usyk (12-0, 10 KO) i Marco Huck (40-4-1, 27 KO). Pojedynek odbędzie się 9 września w Berlinie. I właśnie podczas tej samej gali wystąpi też Gevor. Jeśli Huck bądź Usyk wypadną z rozpiski, on wskoczy do drabinki turniejowej. Jeśli nie, w walce rankingowej skrzyżuje rękawice z Isiah Thomasem (15-1, 6 KO).

- Nie życzę oczywiście nikomu kontuzji, ale bardzo się cieszę, że mogę być choćby częścią tego turnieju. A jeśli nadarzy się okazja, wykorzystam ją i wygram - stwierdził Gevor, który przegrał z naszym "Diablo" niejednogłośnie na punkty.

Tak więc znamy już obsadę i datę wszystkich ćwierćfinałów, a także trzech rezerwowych. Dwoma innymi są Polacy - Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) dla pary Briedis vs Perez oraz Mateusz Masternak (39-4, 26 KO) dla starcia Gasijew vs Włodarczyk. Oj będzie się działo...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garson
Data: 20-08-2017 17:31:55 
a kto ostatnim rezerwowym? Makabu?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.