TRYC POROZBIJAŁ GORGONIA

Odchudzony i debiutujący w kategorii super średniej Mateusz Tryc (2-0, 2 KO) łatwo i efektownie rozprawił się podczas gali w Międzyzdrojach z Przemysławem Gorgoniem (4-2, 2 KO).

Obaj panowie - czego znając ich style można było się spodziewać, szybko przeszli do roboty i ostrych wymian. W pierwszej rundzie Mateusz trafił mocnym lewym sierpowym. W drugiej Przemek odpowiedział ładnym lewym podbródkiem, ale w ostatnich sekundach zebrał przy linach sporo mocnych uderzeń.

W trzecim starciu ruch był już tylko jednostronny. Tryc rozbijał przeciwnika lewymi hakami na korpus w połączeniu z prawym podbródkiem. Po dwóch potężnych prawych sierpach w okolice ucha. W ostatnich sekundach trzeciej odsłony sędzia wkroczył do akcji w obawie przed ciężkim nokautem.

- Nie wszystkie ciosy czysto dochodziły i z całym szacunkiem dla Przemka, ale powinienem go przewrócić trochę wcześniej - powiedział tuż po zejściu z ringu dwukrotny ćwierćfinalista Mistrzostw Europy w boksie olimpijskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 19-08-2017 20:53:26 
powiedział tuż po zejściu z ringu dwukrotny ćwierćfinalista olimpijski ;)
Mateusz na pewno może namieszać tym bardziej że pasuje do boksu zawodowego.
powodzenia
 Autor komentarza: Saturianin
Data: 19-08-2017 21:43:18 
Brawo
 Autor komentarza: ArturoGatti
Data: 19-08-2017 23:15:19 
Cytujac klasyka boksujemy tak jak pozwoli nam przeciwnik.Gorgon pozwolil dzisiaj na duzo Mateuszowi Trycowi,ciosy P.Gorgonia nie mialy w ogole wymowy ,nie bylo sily w ciosie ,ktory moglby stopowac zapedy Tryca,dodatkowo lewa reka gorgonia umozliwiala,a wrecz zapraszala do prawego sierpowego z gory.Ciezko czepias sie M.Tryca z racji dopiero drugiej zawodowej walki ale zawodnik kontrujacy z kowadlem w lapie by go po prostu ustrzelil.Jednak jest czas na wyciagniecie wnioskow.Wygrana cieszy jak i dobierani odwaznie przeciwnicy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.