REWANŻ KLICZKO vs JOSHUA 11 LISTOPADA?

- Nie czuję się przegranym po pierwszej walce, zresztą dostałem zewsząd wielkie wyrazy szacunku i uznania, nawet pomimo końcowego wyniku - mówi Władimir Kliczko (64-5, 53 KO), który prawdopodobnie 11 listopada w hali T-Mobile Arena w Las Vegas wyjdzie do drugiej batalii z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF i WBA, Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO).

W pierwszej walce było wszystko - krew, nokdauny po obu stronach, ekscytujące wymiany, dziewięćdziesiąt tysięcy kibiców na stadionie Wembley i efektowne zakończenie. Nic więc dziwnego, że wszyscy czekaj teraz na drugą odsłonę.

- Pieniądze nie są tu żadnym czynnikiem decydującym, bo one nigdy nie były moją motywacją. Ja po prostu chciałem zawsze wygrywać. A pieniądze przyjdą same jeśli będziesz wygrywał. Jeśli więc dojdzie do tego rewanżu, to nie przez pieniądze - zapewnia Kliczko.

- To jeszcze taki zarys, nic pewnego, ale wydaje się, że walka odbędzie się w Las Vegas 11 listopada - mówi Eddie Hearn, promotor Joshuy.

- Nie jest żadną tajemnicą, że bardzo chcemy tej walki i naciskamy na nią. To byłby największy pojedynek w Las Vegas w wadze ciężkiej od lat - dodaje Stephen Espinoza, szef sportu stacji Showtime, z którą współpracuje angielski król nokautu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 25-07-2017 17:38:38 
Im szybciej tym lepiej, niech nie przetrzymują niepotrzebnie dywizji.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 25-07-2017 17:41:03 
Joshua tym razem szybciej skończy robotę.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-07-2017 18:16:13 
Walka będzie bo Wład wie że teraz rewanż dać musi..Znowu emocje w HV, znowu bedą grzmoty..
 Autor komentarza: Squirt
Data: 25-07-2017 19:16:48 
Kliczko kliczkiem ale dawno nie było żadnego newsa w sprawie hitowej walki MacGregora vs Mojsweter
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 25-07-2017 19:27:07 
Kliczko to super gość. Szkoda, że powoli już schodzi ze sceny.
 Autor komentarza: Sebson
Data: 25-07-2017 19:45:56 
Wład - PRZEGRAŁEŚ . Przegrałeś w sposób- choć wspaniały, to bezdyskusyjny.

WYGRAŁEŚ natomiast ze swoim mniej, czy bardziej sprawiedliwym, wszędobylskim wizerunkiem najwyższej klasy sportowca to przemożnego kunktatora ringowego(bo bardzo wątpię, aby Joshua podejmował w przyszłości kogoś "formatu" Mormecka,Leapaia,Pianiety,Wacha,Chambersa, uprawiając przed kibicami PR powagi wyzwania..)

Zdemolowałeś ten wizerunek i w wielkim stylu wszedłeś szpalerem serc kibiców i koneserów boksu całkowicie zasłużenie w panteon Wojowników ringowych .

A jak wygrasz rewanż, pierwszy zakrzyknę "santo subito" dyscypliny !
 Autor komentarza: adambw
Data: 25-07-2017 19:54:43 
Sebson jak jestes Taki kozak to wejdz sam z Pianeta albo mormekiem w klatke,a my o tobie popiszemy...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 25-07-2017 20:02:46 
Kliczko pokazał serce do walki i porażką zamknął usta krytykom udowadniając jak wielkim jest bokserem. To pokazało że porażka nie zawsze do końca jest porazką a zdarza sie ze jest zwycięstwem. Co do rewanżu Joshua puchnął po kazdym przyśpieszeniu w walce z Kliczką jeśli nie poprawi kondycji to mądrzejszy o doswiadczenia Kliczko może szybko wykonczyc joshue
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 25-07-2017 20:48:44 
Kliczko mimo wieku nadal jest zagrożeniem dla Anglika bo ma cios. Co prawda okoliczności mu nie sprzyjają ostatnio zbudował morderczą formę i lepiej nie będzie a Joshua wyszedł najcięższy w karierze co na początku mu nie służyło teraz jeszcze liznął jak walczy się z topem, więc pewnie czeka nas powtórka co mnie cieszy. A nawet po przegranej Wład spokojnie mógłby wyrwać pas Parkerowi albo Deontayowi a kasa największa za rewanż.
 Autor komentarza: Sebson
Data: 25-07-2017 21:55:23 
adambw ...

muszę jednak zarumienić się i utonąć pogrążony destrukcyjną esencją twojego wielkiego posta .
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-07-2017 22:05:15 
"bo bardzo wątpię, aby Joshua podejmował w przyszłości kogoś "formatu" Mormecka,Leapaia,Pianiety,Wacha,Chambersa, uprawiając przed kibicami PR powagi wyzwania.."

To się możesz zdziwić kolego. Póki co AJ jest mistrzem nieco ponad rok i to nie jedynym mistrzem więc wybór jest. Kilka nazwisk rozbudzi mocno wyobraźnię kibiców ale co później? Już niedługo dojdzie do pierwszej walki obowiązkowej z Kubratem Pulevem i zapewne już wtedy pojawią się narzekacze którym nie będzie pasowało obniżenie poprzeczki względem choćby walki z Władkiem. A jeśli AJ będzie wygrywał i przejmie pozostałe pasy również będzie musiał walczyć z obowiązkowymi przeciwnikami tychże federacji a często są oni pięściarzami o klasie poniżej oczekiwań kibiców.
Nikt w fabryce nie wytworzy mu nagle 15 wspaniałych pięściarzy by w całej karierze nie miał żadnych mniej ciekawych walk.
Przyjdzie czas i na takie potyczki o ile będzie zasiadał na tronie. Oczywiście życzę sobie i nam jak najlepszej konkurencji dla być może przyszłego dominatora ale trzeba trzeźwo spojrzeć na sytuację. Władimir często nie miał wyboru biorąc takie a nie inne walki co łatwo można sprawdzić natomiast również nie wyobrażam sobie AJ nabijającego się ze swoich oponentów sugerując że są cieniasami i nie mają szans- nie ten wizerunek i charakter.
 Autor komentarza: astarte
Data: 25-07-2017 22:13:28 
Sebson - jak masz 3 pasy, to musisz walczyc obowiazkowe z cieniasami ktorych wyznaczaja federacje. inna sprawa, ze MUSISZ walczyc. do povetkina tutaj nikt nie sapie, bo ruski steryd to ulubieniec orga - a mimo top#1 rankingu sam nie chcial walki z kliczka xD

chlop bral co leci i nokautowal przez ponad 10 lat. wielki szacunek, mega dominacja. takiego drugiego w ciagu naszego zycia sie nei zobaczy juz.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 25-07-2017 23:02:09 
Kliczko wie że musi być bardziej agresywny, stosować zmyłki i być może pokona A.J.
 Autor komentarza: Sebson
Data: 25-07-2017 23:47:42 
****** Astare - a czyje to słowa ? :

" Najważniejsze są emocje, wspomnienia i doświadczenia. One liczą się bardziej niż jakiekolwiek pasy " ...

Podpowiem, iż retoryka nt potencjału wyznaczonego przez rzeczoną federację przeciwnika "nieco" się różniła od retoryki manifestowanej przez Włada przed walkami z przeciwnikami zdecydowanie mniejszej klasy.
.
A i nie przypominam sobie, aby Wladimir wyekspediował kiedykolwiek podobny cytat .. ( no ok, dopiero parę dni temu odechciało mu się zarabiać )- zaznaczam, że twierdząc- nie przypominam sobie, nie oznacza, że takowe słowa ze strony Włada nie padły, zatem proszę mnie ewentualnie wyprostować .

****** BlackDog

Mam jednak wrażenie, że ze strony sztabu Joshuy będą teraz padać nazwiska (i już padają) wyłącznie budzące wyobraźnię, dalece bardziej budzące niż rywale Wladimira od jego 19tej walki wzwyż. Jasne, że Wladimir się nigdy z przeciwników się nie nabijał, wyzwań wyznaczonych przez federacje nie unikał- ... wykazując na konferencjach nieskazitelny szacunek dla mizernych rywali poprzez medialne rozbuchiwanie ich umiejętności do niemalże śmiertelnego dla siebie zagrożenia. Oczywiście, iż AJ nigdy się nie będzie nabijał z rywali, ale obstawiam, iż nie posunie się do tak przykrych i pompatycznych uzasadnień "klasy" wyznaczonego (bo dobranego jakoś nie mogę sobie wyobrazić) oponenta jak WK, który upajał i manifestował bokserską pożogę zaserwowaną Mormeckowi jakby co najmniej rozjeb....ł dwa Tyranozaury .

Co później ... ? Pozwolę sobie więc podobnie jak Ty, zaspekulować .

No później to budzące grozę nazwiska wschodzącego pokolenia ciężkiej, albo krótka i fantastyczna kariera, bez ciśnienia na pierwszy miliard .
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-07-2017 00:07:38 
Władimir był na szczycie wiele wiele lat. Joshua dopiero zaczyna swoją przygodę jako nr 1. Niech pobędzie na szczycie nie rok a chociaż 5 lat (czyli gdzieś połowę tego co Władimir) to zobaczysz jakie walki będzie musiał momentami reklamować.

Wiele osób regularnie krytykowało Władimira za rywali ale zapytani kogo innego miałby wziąć do walki w danym momencie szybko znikali z podkulonym ogonem bo okazywało się że innych opcji za bardzo nie ma. I tak krytyka kończyła się najczęściej na tym że Klitschko to powinien wiecznie walczyć z Hayem a jak nie to powinien podnieść wszystkim wypłaty za walkę z nim o 300% to by się chętni ciekawsi znaleźli.
Niestety nie ma tak pięknie. Mistrz ma też swoje obowiązki a te często stoją w sprzeczności z dawaniem samych hitowych pojedynków i czeka to również AJ.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.