PROMOTOR JOSHUY: KLICZKO WEŹMIE TĘ WALKĘ

Wielki rewanż Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) jest coraz bliżej realizacji. Walka najprawdopodobniej odbędzie się w Las Vegas.

- Byłem w ubiegłym tygodniu w Las Vegas, zwiedziłem hale MGM i T-Mobile Arena. AJ był ze mną. Czynimy postępy. Myślę, że Kliczko weźmie tę walkę i odbędzie się ona właśnie w Vegas - stwierdził Eddie Hearn, promotor Anglika.

- Nadal zostało trochę pracy do zrobienia. Myślę, że potrzebne są jeszcze dwa tygodnie, zanim pojawią się ostateczne odpowiedzi. Wszystko jednak wydaje się zmierzać we właściwym kierunku - dodał.

Hearn podkreślił, że w grze jest też ciągle Cardiff, gdzie pięściarze mogliby się zmierzyć na stadionie Millennium. Opcję amerykańską preferuje jednak Ukrainiec.

- Myślę, że AJ wolałby walczyć w Wielkiej Brytanii. Dla Władimira to może być jednak ostatnia walka w karierze, więc chce z tego zrobić wielkie międzynarodowe wydarzenie - oznajmił.

Pierwszą walkę, która odbyła się pod koniec kwietnia, oglądało z trybun londyńskiego Wembley 90 tys. widzów. Joshua pokonał wtedy Kliczkę przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-07-2017 15:40:32 
Oczywistym że Kliczko te walkę weżmie..Czy będzie to ostatnia walka to zależy od tego jaki będzie wynik rewanżu..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.