GOŁOWKIN vs ALVAREZ: UCZESTNIK WBSS SPARINGPARTNEREM CANELO

Avni Yildirim (16-0, 10 KO) w potyczce ćwierćfinałowej turnieju WBSS spotka się z Chrisem Eubankiem Jr (25-1, 19 KO). Ale zanim wyjdzie z nim do ringu, najpierw pomoże w sparingach Saulowi Alvarezowi (49-1-1, 34 KO), który przygotowuje się do starcia z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO) w Las Vegas 16 września.

Niepokonany Turek przygotowuje się do swojej potyczki z faworyzowanym Eubankiem Jr w San Diego, lecz wkrótce przeniesie się do Miami, gdzie będzie trenował pod okiem samego Antonio Tarvera. Walka ma odbyć się w Anglii, a konkretną datę powinniśmy poznać w ciągu kilki najbliższych dni. Na pewno jednak sparingi z Canelo nie będą kolidować z przygotowaniami Yildirima.

Mierzący 180 centymetrów Turek prezentuje zbliżony, agresywny styl boksowania, jakim charakteryzuje się król wagi średniej i obrońca pasów WBC/WBA/IBF. Powinien więc godnie imitować poczynania Gołowkina, a co za tym idzie, wydatnie pomóc Alvarezowi w jego sparingach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 19-07-2017 21:58:40 
Agresywny owszem, ale czy zbliżony? nie bardzo, turecka szkoła boksu, do której zalicza się Avni, to człapanie za podwójną gardą i uderzanie mocnymi ciosami. Mało to Gołowkinowskie
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 19-07-2017 22:26:17 
GGG jeszcze nigdy nie mierzyl sie z kims tak mocnym(albo zblizonym do tego poziomu)jak Alvarez,jest w kłopotach.Canelo z walki na walke staje sie silniejszy,mocniejszy,lepszy,wygra na punkty.
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 19-07-2017 23:15:57 
ggg pokona alvareza nokautem później będzie rewanż i znow to samo canelo to przereklamowany rudy chuj każdy lepszy cotto lara fmj pokazali mu co to boks a ggg mu ten boks z glowy wybije hehe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.