JERMAIN TAYLOR ARESZTOWANY ZA POBICIE SWOJEJ DZIEWCZYNY

Kolejne kłopoty byłego mistrza świata, Jermaina Taylora. Tym razem Amerykanin trafił do aresztu za pobicie swojej dziewczyny.

Były czempion wagi średniej został zatrzymany dzisiaj nad ranem przez policję w Maumelle. Funkcjonariuszy wezwała partnerka Taylora, która poinformowała, że w czasie kłótni pięściarz kilkukrotnie ją uderzył, a gdy chciała powiadomić policję, to próbował zniszczyć jej telefon i groził, że ją zabije. Zawiadomienie udało się jej zgłosić dopiero w momencie, gdy poczęstowała 38-latka gazem pieprzowym.

To nie pierwsze problemy prawne Taylora. W 2015 roku został on aresztowany za pobicie pewnej osoby w Oasis Renewal Centre i od tamtej pory był kilkukrotnie zatrzymywany przez policję za różne występki.

Przypomnijmy, że "Bad Intensions" ostatni pojedynek stoczył w październiku 2014 roku pokonując na punkty Sama Solimana i zdobywając tym samym tytuł mistrza świata federacji IBF w wadze średniej. Od tego czasu Amerykanin kilkukrotnie zapowiadał swój powrót między liny, ale wszystkie plany spaliły na panewce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 18-07-2017 21:38:01 
Choroba psychiczna postępuje, już nigdy nie wróci.
 Autor komentarza: garson
Data: 18-07-2017 21:44:33 
zawsze ten sam
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 19-07-2017 01:31:06 
Nie do wiezienia tylko na leczenie go.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.