THURMAN NIE MOŻE WALCZYĆ, PORTER-GARCIA O PAS TYMCZASOWY

Prezydent federacji WBC Mauricio Sulaiman zamierza zarządzić walkę pomiędzy Dannym Garcią (33-1, 19 KO) a Shawnem Porterem (27-2-1, 17 KO) o tytuł tymczasowego mistrza świata w wadze półśredniej.

Właściwy pas dzierży Keith Thurman (28-0, 22 KO), który w marcu pokonał Garcię na punkty. 28-latek jest jednak kontuzjowany i na ring wróci prawdopodobnie dopiero w 2018 roku. Stąd plan walki o czempionat tymczasowy.

Porter i Garcia to najwyżej sklasyfikowani pięściarze w rankingu WBC. Gdyby któryś z nich nie zgodził się na zaproponowaną przez federację potyczkę, wówczas ofertę otrzyma kolejny dostępny zawodnik w zestawieniu. Za tą dwójką są Manny Pacquiao, Jessie Vargas i Konstantin Ponomarew.

Zarówno Porter, jak i Garcia współpracuje z Alem Haymonem, więc o porozumienie nie powinno być trudno.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 17-07-2017 12:28:59 
Dobra walka. Porter jak sie zapnie to moze to wygrac..Jednak musial by bardzo mocno zaakcentowac przewage,bo blska walka pojdzie na konto Garcii,tak mi sie wydaje.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 17-07-2017 14:45:07 
Bardzo lubie Thurmana, ale przez te jego kontuzje gość nie zalicza progressu. Portera czy Garcie da rade przejść jeszcze raz, nawet po przerwie, ale jak będzie chciał się łapać z Errolem to nie daje mu szans w takim starciu...

Porter świetny gość tak jak i Danny, w ich walce stawiałbym chyba jednak na Portera ze względu na jego ogromną wydolność i siłe. Wyrwie zwycięstwo właśnie tą wielką aktywnością w półdystansie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.