WBSS: NA POCZĄTEK USYK Z HUCKIEM - WALKA W KIJOWIE 9 WRZEŚNIA!

Kalle Sauerland - znany niemiecki promotor i jeden z twórców turnieju World Boxing Super Series, zdradził informacje odnośnie pierwszej walki ćwierćfinałowej w limicie kategorii junior ciężkiej.

Pierwszego półfinalistę wyłoni walka Aleksandra Usyka (12-0, 10 KO) z Marco Huckiem (40-4-1, 27 KO). Dla Ukraińca będzie to trzecia obrona tytułu mistrza świata federacji WBO.

Usyk przystąpi do tej walki niemal w rocznicę wygranej nad Krzyśkiem Głowackim i zdobyciem pasa World Boxing Organization. Pojedynek odbędzie się 9 września w Kijowie. Tydzień później zmagania w WBSS rozpoczną zawodnicy wagi super średniej. W Liverpoolu spotkają się Callum Smith (22-0, 17 KO) oraz Erik Skoglund (26-0, 12 KO).

Usyk będąc rozstawionym w turnieju z numerem jeden miał prawo wyboru przeciwnika. Zdecydował się na Hucka, któremu... chce po prostu utrzeć nosa. - To moi kibice poprosili o taki wybór rywala i taką walkę. Kiedy spytałem ich o zdanie, aż 67% z nich opowiedziało się właśnie za Huckiem. Nie ukrywam jednak, że dodatkowo od dawna już chciałem się z nim zmierzyć za to, jak aroganckim i zarozumiałym był zawodnikiem - stwierdził Ukrainiec.

SENCZENKO: USYK ZNOKAUTUJE HUCKA I WYGRA TURNIEJ, GROŹNY BĘDZIE GASIJEW >>>

Przypomnijmy, że inną parę ćwierćfinałową tworzą Krzysztof Włodarczyk (53-3-1, 37 KO) i mistrz świata federacji IBF, Murat Gasijew (24-1, 17 KO).

Pierwszym rezerwowym turnieju, czekającym na kontuzję jednego z uczestników, jest drugi z Polaków - Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 12-07-2017 07:35:12 
Usyk będzię punktował Hucka przez 7-8 rund aby gdzieś koło 10 tej Huck albo padnie albo dostanie TKO..Ten scenariusz jest najbardziej prawdopodobny..Ukrainiec będzię musiał jednak uważać bo Huck to odważny cruser, do niedawna ścisły top i zawsze może zaskoczyć..
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 12-07-2017 07:52:30 
Dziwne że Huck po porażce z Breidisem dostaje szanse w turnieju no i walke o pas odrazu.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-07-2017 09:00:35 
@herrmefisto
Kasa tu wchodzi w grę, znane nazwisko.
Dość toporny Huck bez większych szans.
 Autor komentarza: baxx
Data: 12-07-2017 09:27:21 
Jedyne co w tej walce ciekawe, to zobaczyć jak Hukić obsakuje wpierdol. To jest zawsze miłe.
 Autor komentarza: osieml
Data: 12-07-2017 11:03:17 
Oj fajie byłoby zobaczyć Hucka na deskach bo potężnym KO :) Chyba nikt go nie lubi, a ja nie nawidze go po wywiadzie z nim, który obejrzałem :) No ale nie ma co, dostał szansę, chociaż dostał od Breidisa i Głowackiego
 Autor komentarza: hero21
Data: 12-07-2017 12:01:49 
Autor komentarza: herrmefistoData: 12-07-2017 07:52:30
Dziwne że Huck po porażce z Breidisem dostaje szanse w turnieju no i walke o pas odrazu.

Sauerland jako promotor Hucka jest załozycielem i współorganizatorem projektu WBSS, więc nie powinno dziwić że toporny Bośniak znalazł się w tym gronie
 Autor komentarza: Tomasinho
Data: 12-07-2017 14:29:28 
Ale kogo byście chcieli w miejsce Hucka? to nadal czołówka. Głowacki móglby ewentualnie go zastąpić, ale zamiast po porażce z rąk Usaka wrócic wygraną z Kalengą i umocnić swoją pozycję, o ten dostał od promotorów anonimowego turka.

Lebiediev nie chciał walczyć w turnieju.

Makabu dostał KO od Bellew.

Bellew poszedł do cięzkiej.

Reszta tzn. Hunter, Mchunu, Masternak, Kuczer, Afolabi, Cunningham, to zawodnicy słabsi od Hucka, więc naprawdę nie rozumiem waszego zdziwienia.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 12-07-2017 18:12:12 
@Tomasinho

Istna przesada poza tym Huck nigdy nie był genialny tylko ściany pomagały. Tak było z Lebiedevem czy z Arslanem w pierwszej walce. Większość jego rywali to klasa niższa od tych wyżej a teraz gdy walczył z Głowackim czy Breidisem w końcu wyszło, że nie taki wielki ten Huck bo przecież nie można go nazwać wyboksowanym bo to by było co najmniej śmieszne. Gość ma dopiero 32 lata i praktycznie nie stoczył więcej niż 3-4 wyrównane walki bo nie śmiałbym używać cytatu "Ringowe Wojny"
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 12-07-2017 18:13:43 
... Aż wybrnąłem od tego co miałem napisać. Oczywiście pełna zgoda, że lepszych w jego miejsce nie ma no prócz Głowackiego który go jednak wyjaśnił ale ma wciąż słabsze nazwisko. Huck i Diablo są tutaj za zasługi ale za co jest tutaj Perez to jest większa niewiadoma.
 Autor komentarza: MicCal
Data: 12-07-2017 18:42:10 
@up
W jaki niby sposób Głowacki wyjaśnił Hucka? Tocząc z nim walkę na śmierć i życie, po drodze samemu będąc, jak to mawia Kostyra, "jedną nogą w grobie a drugą na skórce od banana"? Skoro ten Huck taki beznadziejny, to jaki jest w takim razie Główka?
Jasne, że Marco to żaden wirtuoz i ściany też mu pomagały, ale to mimo wszystko kawał twardego fizola, w prime był w ścisłej czołówce tej wagi i nie można powiedzieć, że na to nie zasłużył. Popadasz teraz z jednej skrajności w drugą, paradoksalnie umniejszając przy tym Krzyśkowi.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-07-2017 20:43:19 
W Tym turnieju zamiast Hucka powinien być głowacki który znokutował koniec kropka
Hucka wkręcili po układach tylko ciekawie jakich Bo Saderland jest udziałowcem tego turnieju a ni jest już prmotorem Hucka ,Nie można leceważyć Hucka bo walczak , fizol twardziel Usyk prawdodobnie zdeklasuję Hucka jak , Bredis a myśle że jeszcze bardziej tko na Hucku nie wykluczone
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.