BRONER BĘDZIE SPAROWAŁ Z MAYWEATHEREM?

Conor McGregor rozesłał zaproszenie do wielu znanych bokserów i może liczyć między innymi na sparingi z mistrzem świata dwóch kategorii, Paulem Malignaggim. Ale jeszcze lepszego sparingpartnera będzie miał jego rywal - wspaniały Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO), dla którego będzie to powrót ze sportowej emerytury po blisko dwóch latach nieaktywności.

Z "Pięknisiem" parę rund ma zrobić champion w czterech limitach i ten, który pokonał między innymi Malignaggiego - Adrien Broner (33-2, 24 KO). "The Problem" cztery tygodnie wcześniej zmierzy się z Mikeyem Garcią, potem ma pomóc swojemu kumplowi.

Broner podchwycił pomysł Floyda i chciałby - po ewentualnej wygranej nad Garcią, spotkać się na gali Mayweather vs McGregor z ostatnim człowiekiem, który pokonał w MMA Conora - Nate'em Diazem. Póki co jednak amerykańscy bukmacherzy stawiają na jego porażkę w stosunku pięć do jednego.

- Prawdopodobnie trochę posparujemy, choć to jeszcze nie jest pewne. Na pewno będę na miejscu i wspierał Floyda. Muszę mu pogratulować, bo znów będzie uczestniczył w czymś wielkim - mówi Broner.

Przypomnijmy, że Mayweather spotka się z McGregorem 26 sierpnia w Las Vegas w dwunastorundowej walce w limicie kategorii junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Woolite
Data: 05-07-2017 23:34:39 
Zacznijmy od tego, że po spotkaniu z Garcią z Bronera nie będzie co zbierać, dlatego szkoda strzępić ryja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.