KONIEC KARIERY PACQUIAO? 'BYCIE BOKSEREM I SENATOREM TO ZA DUŻO'

Trener Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) nie wyklucza, że to może być koniec kariery legendy boksu. Filipińczyk niespodziewanie przegrał dziś rano z Jeffem Hornem (17-0-1, 11 KO).

Decyzja sędziów punktowych, którzy orzekli jednogłośnie zwycięstwo boksującego przed własną publicznością Australijczyka, wzbudziła wiele kontrowersji. Sam Freddie Roach przyznaje, że trudno mu się do niej odnieść.

- Nie jestem sędzią. Ciężko jest ocenić walkę z tak bliskiej odległości, kiedy dzieje się tak dużo. Słyszę wiele głosów, że Manny powinien był wygrać, ale werdykt był inny i musimy się z tym pogodzić. Może będzie rewanż, liczę na to - oznajmił.

Jednocześnie dodał, że być może doradzi "Pac Manowi", który od jakiegoś czasu łączy karierę bokserską z polityczną, zawieszenie rękawic na kołku.

- Zamierzam odbyć z nim długą rozmowę na ten temat. Myślę, że bycie jednocześnie senatorem i bokserem to może jednak za dużo. Nie mieliśmy podczas przygotowań dość czasu, początek obozu nie był dobry, mieliśmy złe treningi. Potem, kiedy przenieśliśmy się w inne miejsce, było już łatwiej, bo nie miał drugiej pracy. Zawód boksera sam w sobie jest już bardzo wyczerpujący - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 02-07-2017 13:25:38 
Cóż Pac osiągnął już chyba wszystko co było do zdobycia. Niech kończy karierę i nie rozmienia się na drobne jak Roy. Filipińczyk to prawdziwa legenda boksu, i dla mnie spokojnie mógłby się znaleźć w top 10 ever.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 02-07-2017 14:52:28 
A co z wielkim rewanżem z Floydem?
 Autor komentarza: strateggy
Data: 02-07-2017 19:02:53 
Cieszę się, że ten rzułtek przegrał, Horn całkowicie zdominował go w ringu, w II walce byłby nokaut na wypalonym Chińczyku.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-07-2017 20:39:43 
Strategy jestes debilem i analfabeta. To Filipinczyk
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.