ZOU SHIMING ZMIENIA CAŁY ZESPÓŁ

Zou Shiming (9-1, 2 KO) robi spore roszady w swoim zespole. Dwukrotny mistrz olimpijski i trzykrotny mistrz świata w boksie olimpijskim pod koniec zeszłego roku wywalczył tytuł mistrza świata wagi muszej federacji WBO. Ale nie zamierza już więcej współpracować z amerykańskimi partnerami.

Chińczyk stał się wolnym zawodnikiem od kontraktu promotorskiego i nie chce kontynuować współpracy ze stajnią Top Rank. Nie zamierza również korzystać dalej z porad w narożniku Freddiego Roacha, który prowadził go od pierwszego startu w gronie zawodowców.

Shiming promuje sam najbliższy wieczór - przy współpracy ze swoją żoną. A do pierwszej obrony pasa World Boxing Organization przystąpi za cztery tygodnie - dokładnie 28 lipca, w Szanghaju. Tam w rolę pretendenta wcieli się Sho Kimura (14-1-2, 7 KO). Zou zrezygnował nie tylko z usług Roacha, ale również trenera od przygotowania fizycznego, Justina Fortune'a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sjerg
Data: 01-07-2017 17:01:50 
Wie ktoś jak wyglądają zarobki w najniższych wagach?
 Autor komentarza: CELko
Data: 01-07-2017 18:35:02 
Shiming wie, że wieku nie oszuka i jako 36 latek musi zarabiać już samemu na swoim rynku. Co do Roacha nie był to dla niego dobry trener.


sjerg 500 tys dolarow Zou dostla za trzecia walke, za poprzednie juz 6 zer
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-07-2017 23:29:34 
Ciekawy ruch, ale pewnie doszedl do wniosku, ze TopRank nie jest mu do niczego w Chinach potrzebny. W Europie bylby to samobojczy ruch, w Chinach byc moze da sie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.