KOWALIOW WRÓCI W CZWARTYM KWARTALE 2017

Były zunifikowany mistrz wagi półciężkiej Siergiej Kowaliow (30-2-1, 26 KO) zamierza stoczyć w tym roku jeszcze jedną walkę, poinformowała promotorka Rosjanina Kathy Duva.

"Krusher" przegrał przed tygodniem po raz drugi z Andre Wardem (32-0, 16 KO). Na ring ma wrócić w ostatnim kwartale 2017 roku.

- Próbujemy teraz ustalić z telewizją HBO dokładną datę i nazwisko rywala - stwierdziła Duva.

Walka rewanżowa Ward-Kowaliow została przerwana przez sędziego ringowego w ósmej rundzie. Duva złożyła oficjalny protest w Komisji Sportowej Stanu Nevada, ponieważ, jak twierdzi, decydujące ciosy Amerykanina były bite zbyt nisko. Bardzo nikłe są jednak szanse, by wynik tego pojedynku został zmieniony. Sam Bob Bennett, dyrektor wykonawczy komisji, podkreślał zaraz po walce, że uderzenia Warda były zgodne z przepisami, a decyzja o przerwaniu batalii słuszna.