PBN7: UDERZENIE PIĄTE - SULĘCKI vs BONELLI

Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO) początkowo miał zmierzyć się z Rockym Jerkiciem, ale ostatecznie w przeciwnym narożniku gdańskiej Ergo Areny 24 czerwca zamelduje się Damian Ezequiel Bonnemi (24-1, 21 KO). Argentyńczyk do Polski przylatuje z wielkimi nadziejami i mocno wierzy w siłę swoich pięści. Czy "El Pollero" zdoła przeciwstawić się perspektywicznemu i niepokonanemu na zawodowych ringach "Striczowi"?

Kariera Sulęckiego w ostatnim czasie nieco zwolniła, choć były pięściarz warszawskiej Gwardii w ringu prezentuje najwyższy poziom. Polak przez siedem lat zawodowej kariery zapisał w swoim rekordzie aż dwadzieścia cztery zwycięstwa i ani jednej porażki. Najcenniejszym łupem w jego dobytku wydaje się zwycięstw z Hugo Centeno Jr, ale nie możemy zapominać o kapitalnym nokaucie na doświadczonym Grzegorzu Proksie z gali Polsat Boxing Night w 2014 roku.

"Striczu" nigdy nie zawodzi swoich kibiców, choć na swoim koncie ma tylko dziewięć nokautów. Sulęcki ostatnio został tatą, a mała istota o imieniu Melania była największą motywacją pięściarza w już zakończonym okresie przygotowawczym.

- Mam dla kogo walczyć i pokażę to 24 czerwca - zapowiada 28-latek. Sulęcki wielokrotnie udowadniał, że można na niego stawiać i mocno wierzy, że najlepszy etap w jego sportowym życiu jest dopiero przed nim. - Mogę walczyć z każdym na świecie w kategorii junior średniej oraz średniej. Z każdym - podkreśla pewny siebie.

ZAMÓW PPV NA GALĘ PBN7 W JAKOŚCI HD >>>

Początkowo rywalem Sulęckiego na PBN 7 miał być Rocky Jerkić, ale z powodu kontuzji jego miejsce w karcie walk zajął Damian Ezequiel Bonelli. Przez wielu ekspertów dyskredytowany i niedoceniany może okazać się jedną z największych niespodzianek czerwcowego wydarzenia. Argentyńczyk na amatorstwie stoczył ponad sto pojedynków, a na zawodowym ringu debiutował dopiero w wieku trzydziestu czterech lat.

"El Pollero" lubi się bić, a dodatkowo potrafi mocno uderzyć z obu rąk. O jego potężnej sile rażenia świadczy dobitnie współczynnik walk zakończonych przed czasem – na 24 pojedynki zanotował aż 21 nokautów. W ringu Bonelli na pewno nie będzie unikał wymian ciosów. W zeszłorocznym, jedynym przegranym pojedynku z Rohanem Murdockiem, pokazał, że cały dystans nie jest dla niego kłopotem, a i potrafi zostawić sporo zdrowia w ringu.

TU KUPISZ BILETY NA POLSAT BOXING NIGHT >>>

Faworytem walki jest Maciej Sulęcki i pojedynek z Argentyńczykiem ma otworzyć mu tylko drzwi do walk o najwyższe cele. Przeszkoda teoretycznie łatwa do przeskoczenia, choć w talii kart Bonellego może znaleźć się kilku zaskakujących asów. Poniżej przypominamy pełną rozpiskę PBN 7.

waga ciężka, 10 rund - Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) vs Solomon Haumono (24-3-2, 21 KO)
waga junior ciężka, 10 rund - Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) vs Hizni Altunkaya (29-0, 17 KO)
waga junior ciężka, 10 rund - Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) vs Ismail Sillach (25-3, 19 KO)
waga junior średnia, 10 rund - Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO) vs Damian Ezequiel Bonelli (24-1, 21 KO)
waga junior ciężka, 8 rund - Adam Balski (9-0, 7 KO) vs Łukasz Janik (28-3, 15 KO)
kategoria super piórkowa, 10 rund - Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO) vs Marisol Reyes (15-10-1, 8 KO)
waga junior półśrednia, 8 rund - Łukasz Wierzbicki (12-0, 6 KO) vs Robert Tlatlik (20-0, 14 KO)
waga super średnia, 8 rund - Norbert Dąbrowski (20-6-1, 8 KO) vs Robert Talarek (17-12-2, 11 KO)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 19-06-2017 13:42:22 
Oto jeden z pojedynków tego straszliwego niszczyciela z kraju dobrej wołowiny.

https://www.youtube.com/watch?v=rTMX50pOpPo

Radzę zwrócić uwagę na ekscytujące wymiany w zwarciu, w które obfituje ten zażarty pojedynek jak również na żywiołowe reakcje tłumnie zgromadzonej na sali publiki. Starcie tak dramatyczne i trzymające w anpięciu, że osoby o słabszych nerwach nie dadzą rady obejrzeć go do końca.

A tu kolejna ekscytująca walka, tym razem z miniaturowym odpowiednikiem Andy'ego Ruiza Jr:

https://www.youtube.com/watch?v=zYUK6825xCo

Balonelli jest tak dobry na nogach i tak uważny w ofensywie, że jego arcygroźny oponent nie był w stanie go dosięgnąć prawie żadnym z piorunująco mocnych ciosów.

"Przez wielu ekspertów dyskredytowany i niedoceniany może okazać się jedną z największych niespodzianek czerwcowego wydarzenia".

Wielką niespodziankę Balonelli sprawi nawet wtedy, gdy wyjdzie do 3 rundy.
 Autor komentarza: sjerg
Data: 19-06-2017 17:16:35 
Jaki jest sens sprowadzać buma z 2 koñca świata. XD
 Autor komentarza: hms
Data: 19-06-2017 18:38:10 
@sjerg
Jak zaczynałem oglądać boks znacznie ciekawsze wydawało się oglądanie Polaka z jakimś egzotycznym przeciwnikiem niż ze Słowakiem, więc może na Januszy tak to działa
 Autor komentarza: CELko
Data: 19-06-2017 21:34:49 
El Pollero zamierza wypolerować mate ringu na PBN najlepiej jak potrafi
 Autor komentarza: skurw
Data: 19-06-2017 21:55:45 
Striczu skończy tego buma do 3 rundy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.