MISTRZOSTWA EUROPY: CAŁA PIĄTKA WYSTĄPI DZIŚ W DWÓCH SERIACH

Połowa naszych reprezentantów została już wyrzucona poza burtę turnieju Mistrzostw Europy. Dziś w akcji obejrzymy ich jednak aż pięciu. Więcej już nie mamy, dlatego to dla nas bardzo ważny dzień.

W ostatniej walce serii południowej na ringu A zaboksuje wicemistrz Polski wagi super ciężkiej, robiący bardzo szybkie postępy Aleksander Stawirej (+91kg), który w Charkowie wygrał już jedną potyczkę, odprawiając Łotysza Evandersa Servutsa. Tym razem w 1/8 finału naprzeciw niego stanie Frazer Clark z Anglii.

W tej samej sesji, tylko na ringu B, w drugim pojedynku zaboksuje Jakub Słomiński (-49kg), zaś w szóstym Mateusz Polski (-64kg). Rywalami naszych reprezentantów będą odpowiednio Federico Serra z Włoch oraz Wladislaw Baryshnik z Niemiec.

Wieczorem wystąpi ostatnia dwójka biało-czerwonych. Obaj na ringu B. W drugiej walce pokaże się Maciej Jóźwik (-52kg), a w szóstej Damian Kiwior (-69kg), który zanotował już na ukraińskim ringu jedno zwycięstwo. Ich przeciwnikami będą David Alaverdian z Izraela oraz Marian Pita z Rumunii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.