TRAGEDIA NA RINGU - BYŁY ZAWODNIK UFC ZMARŁ PO WALCE BOKSERSKIEJ

Świat sportów walki żyje walką Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z gwiazdą MMA i mistrzem organizacji UFC w dwóch kategoriach, Conorem McGregorem. Przy tej okazji jeszcze głośniej będzie o tragedii z piątkowej nocy.

Tim Hague (MMA 21-13) to zawodnik, który walczył w wadze ciężkiej - również łapiąc się do UFC. Na koniec próbował również swych sił w boksie zawodowym, notując do tego weekendu bilans jednej wygranej przed czasem, przy dwóch porażkach.

Tym razem naprzeciw niego stanął były zawodnik futbolu amerykańskiego, jednak dużo bardziej doświadczony na ringach bokserskich Adam Braidwood (8-1, 7 KO). W konfrontacji dwóch Kanadyjczyków brylował jeden - szybszy i silniejszy fizycznie Braidwood. Już w pierwszej rundzie posłał Hague trzykrotnie na deski, choć nie były to jeszcze ciężkie nokdauny. Za to w drugiej odsłonie huknął lewym sierpowym na szczękę, po którym Tim padł na matę ringu niczym kłoda.

To był niestety dopiero początek tragedii. Hague zmarł w następstwie tego nokautu. "Mogę walczyć z każdym" - zwykł mawiać. Spoczywaj więc w pokoju wojowniku...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 18-06-2017 04:41:03 
Dlatego zasada 3 knockdown w jednej rundzie powinna automatycznie oznaczać TKO i tyle jak w poważnej federacji.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 18-06-2017 04:45:19 
Nie do końca. Obejrzyj - jest na YT. Gdybyś nie wiedział o tragedii i smutnym zakończeniu, na pewno byś nie przerwał. Trzeci nokdaun po lewym prostym. Trzeba nadmienić, że Hauge był zawsze bezkompromisowy i w MMA też był ciężko nokautowany.
 Autor komentarza: RK2
Data: 18-06-2017 05:03:26 
Spoczywaj w pokoju
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-06-2017 12:19:11 
trzeba mieć wielki szacunek do zawodników fighterow walki bo w przeciwieństwie do np Piłakrzyków pseudo gwiazdorów np z naszej ;ligi, ryzykują zdrowie a nie raz życie to jest smutne i brutalne
spoczywaj w pokoju!
 Autor komentarza: Znafca
Data: 19-06-2017 09:14:28 
"[...]"Mogę walczyć z każdym" - zwykł mawiać. Spoczywaj więc w pokoju wojowniku..."

nie rozumiem zestawienia tych dwóch zdań. zwłaszcza słowo "więc" jakoś tu nie pasuje. ma jakiś taki dziwny wydźwięk. coś w stylu: mówiłeś, że możesz walczyć z każdym. jak widać nie..., r.i.p.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.