MAYWEATHER Z McGREGOREM W LIMICIE WAGI JUNIOR ŚREDNIEJ

- Negocjacje trwały długo, ale w końcu coś, co wydawało się niemożliwe do zrealizowania, dojdzie do skutku - mówi Dana White, prezydent organizacji UFC i poniekąd szef Conora McGregora. Gwiazda światowego MMA 26 sierpnia spotka się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas z największą gwiazdą boksu tego tysiąclecia, Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO).

Wbrew wcześniejszym informacjom nie będzie żadnego umownego limitu. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie dwunastu rund na granicy wagi junior średniej wynoszącej 154 funty, czyli 69,85 kg. McGregor zdobył tytuły UFC w limitach 145 i 155 funtów.

- Jeśli tylko nadarzyłaby się taka okazja, chętnie bym z nim zaboksował - mówił Irlandczyk dwa lata temu w programie Conana O'Briena o ewentualnej konfrontacji z "Pięknisiem". Niemal dokładnie dwa lata później wszystko potwierdzono oficjalnie.

- Nie wiem, czy to wyjdzie na dobre UFC, ale prawda jest taka, że gdzie bym się nie pojawił, słyszałem tylko pytania o ten pojedynek. A w sumie moja praca polega na tym, by dawać ludziom takie walki, jakie chcą zobaczyć. Kiedy do ringu czy oktagonu wchodzi dwóch facetów, tak naprawdę wszystko jest możliwe. Mayweather ma już czterdzieści lat, a przecież zawsze miał problemy z mańkutami. Nie będę opowiadał, że Conor wygra, ale z drugiej strony kiedy on trafia, to rywale się przewracają. Na pewno wyjdzie do ringu z myślą o tym, by znokautować Floyda - stwierdził White.

Pierwsze kursy bukmacherów obstawiają wygraną Mayweathera Jr w stosunku dwanaście do jednego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 15-06-2017 09:01:24 
To będzie najdroższy cyrk w historii świata :)
Na szczęście w Polsacie Sport za darmo, tylko trzeba wstać o 5 rano.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 15-06-2017 09:23:47 
ale by były jaja jakby to Floyd musiał 'odklepać' bo by go McGregor zajechał bardziej jak Maidana :) Wówczas rewanż i stawki by wzrosły o 1/3 :) Na pewno oglądnę, chociaż nigdy walki McGregora nie widziałem.
 Autor komentarza: sjerg
Data: 15-06-2017 10:49:41 
przecież McGaygor w połowie walki będzie tak spuchnięty że będzie zbierał (i tak będzie zbierał)
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-06-2017 11:13:02 
Wynik jest oczywisty.Dla Floyda to łatwy pojedynek..
 Autor komentarza: Granat
Data: 15-06-2017 11:31:48 
Ja myślę że pojedynek może zakończyć się przed czasem na korzyść Moneya. Po prostu Mcgregor będzie tyle zbierał, że w końcu go poddadzą pod koniec walki.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 15-06-2017 12:40:31 
Żaden zawodnik z MMA czy innego wrestlingu nie wytrzyma kondycyjnie takiego tempa i takiej częstotliwości ciosów jak w boksie. Chociaż Floyd to zadaje tych ciosów relatywnie niewiele jak na swoją wagę, a tego leszcza będzie chciał holować jak najdłużej by nie padł w czwartej rundzie.
 Autor komentarza: MicCal
Data: 15-06-2017 14:09:58 
@Granat
Ten pojedynek zakończy się dokładnie wtedy, kiedy będzie chciał tego Floyd. Dobrze przynajmniej, że będą walczyć w pełnych 154 funtach - może tym razem Money nie będzie musiał się szprycować z obawy przed odwodnieniem...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.