ANTHONY JOSHUA: MOŻE BYĆ PULEW, ALE WOLAŁBYM REWANŻ Z KLICZKĄ

Anthony Joshua (19-0, 19 KO) czeka jeszcze na ostateczną decyzję Władimira Kliczki (64-5, 53 KO). Anglik chce tego rewanżu, ale żeby nie czekać bezczynnie już planuje swój obóz do następnej walki.

Federacja IBF dała zielone światło do rewanżu, pod warunkiem jednak, że doszłoby do niego najpóźniej do 2 grudnia. W innym wypadku Anglik będzie zobligowany do starcia z Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO). Champion WBA i IBF nie lubi jednak leniuchować i aż rwie się do pracy. Już skończył krótki urlop i pojawił się na sali, ale konkretny obóz rozpocznie dopiero w sierpniu.

- Już się ruszam, lecz prawdziwy obóz rozpocznę dopiero na początku sierpnia. Kolejny pojedynek stoczę pod koniec października, w połowie listopada bądź na początku grudnia. Tak więc na początku sierpnia rozpocznę przygotowania pod kątem Kliczki albo Pulewa. Nie ukrywam jednak, że liczę na rewanż z Kliczką - przyznaje muskularny król nokautu.

- Nasza pierwsza walka obyła się bez niepotrzebnego śmieciowego gadania, za to w ringu narobiliśmy kibicom apetytu na drugie starcie. Mam nadzieję, że poza feralną szóstą rundą, uda się to wszystko powtórzyć - kontynuował Brytyjczyk, nawiązując do szóstej odsłony, gdy padł po straszliwym prawym krzyżowym Ukraińca i był na skraju porażki przed czasem.

NIGERIA FAWORYTEM DO ORGANIZACJI REWANŻU JOSHUA-KLICZKO >>>

- Jeśli dojdzie do tego rewanżu, będzie on znów elektryzował wszystkich kibiców. A jeśli nie, to stanę do walki z Pulewem. To również świetny zawodnik z dużym doświadczeniem na poziomie mistrzowskim - dodał Joshua.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 13-06-2017 21:20:49 
Zobaczcie różnicę w wysokości zawieszenia obręczy barkowej. Nic dziwnego, że Wład przegrał.
 Autor komentarza: Majkel34
Data: 13-06-2017 22:00:20 
AJ zmiótłby Puleva ale taka rozgrzewka przed Parkerem bądź Wilderem i Ortizem mu się przyda.
Pulev,Parker,Ortiz tak widzę kolejność pojedynków jaką powinien obrać AJ. Wilder niech poczeka na wypłatę, w międzyczasie wróci Fury.
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 13-06-2017 22:33:23 
Pulew to i tak w miarę ambitnie. Ten Maldonado, którego przymierzają do Wildera i teraz wciągają do rankingu, to jest dopiero wynalazek, rekord kozacki, 25-0-0 (24KO), ale z nikim dobrym jeszcze nie walczył.
 Autor komentarza: Granat
Data: 13-06-2017 22:38:46 
Dziurawy Pulev szybko wyłapałby gonga i skonczyłoby się ciężkim Ko. Ja chętnie bym zobaczył rewanż z Władzią, na chwilę obecną w Hw, to piesciarz który może dać najlepszą możliwą walkę z Anglikiem. Wszystkich pozostałych AJ zjada przed czasem.
 Autor komentarza: baxx
Data: 13-06-2017 23:08:32 
@Kraglez

Co? Że Fabio Maldonado? Jakim niby cudem, jak on nie jest nawet notowany w rankingu, miałby się znaleźć w top15? Czysto sportowo to żenada, znam go z mma, gdzie był dość średnim zawodnikiem... Jeśli to będzie przeciwnik Wildera, to brak słów. Serio.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 14-06-2017 00:25:09 
Nie, no, wiadomo, że idzie "młode", lepsze, Wład już nic nie wskóra..
Przyszłość to młodość, czyli Joshua...tak to wygląda, tak se myśle...:-)
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 14-06-2017 09:50:13 
@baxx, kumpel mnie wkręcił z tym Maldonado, wycofuję to co napisałem.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 14-06-2017 12:58:06 
Antek bez kalkulowania .Prawdziwy mistrz .
Wilder porażka .Do tej pory żadnego testu .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.