SPENCE JR: WALKA Z PACQUIAO BYŁABY EKSCYTUJĄCA

Errol Spence Jr (22-0, 19 KO) przypuszcza, że Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO) byłby skłonny z nim walczyć, wątpi jednak, aby Filipińczykowi pozwolił na podjęcie tego wyzwania jego promotor.

- Myślę, że Pacquiao nie dba o to, z kim boksuje. Ale Bob Arum prawdopodobnie nie chciałby tego pojedynku. Jeśli o samego Pacquiao chodzi, on może walczyć z każdym - powiedział 27-letni Amerykanin.

- Nasza walka byłaby świetna. Pacquiao to nie jest typ boksera. On po prostu idzie do przodu i zadaje ciosy. To byłoby ekscytujące starcie - dodał.

Spencje Jr pokonał w ubiegły weekend Kella Brooka (36-2, 25 KO) i zdobył pas IBF w wadze półśredniej. Pacquiao 2 lipca będzie rywalizować o wakujący tytuł WBO w tej samej kategorii z Jeffem Hornem (16-0-1, 11 KO).

Stephen Espinoza, szef sportu w telewizji Showtime, z którą współpracuje Spence Jr, jest otwarty na potyczkę z Pacquiao.

- Pytanie brzmi, czy chce jej sztab Manny'ego, czy oni wciąż jeszcze chcą rywali z najwyższej półki. Myślę, że nie byłoby problemu, jeśli chodzi o telewizję [Pacquiao pracował w przeszłości z konkurencyjną HBO - przyp. red.]. Pacquiao to wojownik, a oni zawsze chcą walczyć z najlepszymi. Ale czy tego też chcą jego ludzie? - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Niehalo
Data: 02-06-2017 15:10:07 
Mannemu nie jest potrzebny na koniec kariery ciężki nokaut, niech Errol patrzy w stronę Thurmana, Portera, Garcii etc.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 02-06-2017 19:25:37 
Ale by nie zaszkodził. Manny dawno nikogo nie znokautował :)
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 02-06-2017 21:33:29 
Wg mnie Pac jest już rozbity i Errol go robi do jednej bramy
 Autor komentarza: didier89
Data: 03-06-2017 00:23:45 
Pacman dla Joshuy !!
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-06-2017 00:32:58 
Pac obecnie, to już tylko odcina kupony. Welter to ze dwie kategorie za wysoko dla Filipińczyka, a w tym wieku wyjście do młodego, ogromnego, świetnie wyszkolonego, mocno bijącego i ogromnego jak na tę kategorię zawodnika, byłoby głupotą.

Pac za walkę z no name'em zarobi pewnie coś w okolicach 10 mln USD, nie ma potrzeby do podejmowania zbędnego ryzyka. Arum pewnie chętnie by go wystawił do Crawforda lub Łomaczenki, promując zawodnika ze swojej stajni. Po co im Spence?

Errol i tak się wypromuje, chłopak ma wszystko by zostać wielką gwiazdą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.