DEONTAY WILDER: NIKT NIE JEST BEZPIECZNY

Deontay Wilder (38-0, 37 KO) straszy, straszy i jeszcze raz straszy... Problem w tym, że na straszeniu się kończy, a wielkich walk nie toczy. Panujący od blisko trzydziestu miesięcy na tronie World Boxing Council wagi ciężkiej pięściarz nie stoczył nawet jednej obowiązkowej obrony, za to w wywiadach rzucił rękawicę już chyba każdemu.

Na pierwszy ogień poszedł Dominic Breazeale (18-1, 16 KO), z którym "Brązowy Bombardier" starł się w holu hotelowym. O wszystkim pisaliśmy TUTAJ.

- Niektórzy pięściarze zachowują się jak dziwki. Na ulicy są aktorami, ale gdy przyjdzie co do czego, nagle cię pozywają, tak jak to zrobił Breazeale. Ta dziwka próbuje teraz wyciągnąć ode mnie pieniądze. Prawda jest jednak taka, że najpierw uderzył mojego brata, a potem mój brat mu oddał i przewrócił - wspomina brązowy medalista olimpijski z Pekinu z 2008 roku. Potem zabrał się za Tony'ego Bellew (29-2-1, 19 KO), do którego jest od jakiegoś czasu przymierzany.

- Zanim Bellew dostanie szansę, najpierw powinien kogoś pokonać. Owszem, zwyciężył Davida Haye'a, ale tylko dlatego, że temu przytrafiła się kontuzja. Do czasu urazu Haye go bił - przekonuje Amerykanin. Na końcu zapewnił, że jest gotowy na starcie z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO) i całą resztą królewskiej kategorii.

- Jestem gotów, by spotkać się z Joshuą i zniszczyć go. Mogę zniszczyć każdego. Nikt nie jest bezpieczny, Luis Ortiz również powinien uważać. Wyzywam do walki każdego - dodał Wilder.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 02-06-2017 11:53:58 
Idiota juz dawno by nie mial paska jakby sie nie zesral przed Povietkinem.
 Autor komentarza: matd
Data: 02-06-2017 12:05:04 
"Zanim Bellew dostanie szansę, najpierw powinien kogoś pokonać."

Oplulem ekran... Odezwal sie... XD

"- Jestem gotów, by spotkać się z Joshuą i zniszczyć go. Mogę zniszczyć każdego. Nikt nie jest bezpieczny, Luis Ortiz również powinien uważać. Wyzywam do walki każdego - dodał Wilder."

..Po co go wycieralem ?! ...XD ..W ogole coz za subtelne alibi XD
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 02-06-2017 12:13:21 
Nie ma to znaczenia, bo koksiarz nawet zbierał od niemieckiej wersji Wildera (czytaj Huck). W ogóle odnoszę wrażenie, żę Povietkin jest tak wielbiony bo fajnie wygląda od technicznej strony, skaraca dystans i przyjemnie się go ogląda. Ale jest zwyczajnie za mały na HW i każdy długoręki szybszy od Wacha go pokona. Z drugiej strony biorąc pod uwagę style, zobaczyłbym walkę ruskiego z Ortizem.
A Wilder w końcu będzie musiał opuścić Tuscaloose. Anglicy zrobili takie show z Wembley, że teraz przetarli nowy szlak na kasowe walki. Dzikusowi skończy się kontrakt z telewizją itp to na pewno przy reaktywacji tych umow zostana zawarte jakies wytyczne dotyczace wielkich walk, bo Wilder zwyczajnie sie nie sprzedaje w Ameryce, nie mówiąc już o ekspansji na resztę świata. Na walke past prime PacMana przychodzi wiecej ludzi. Lipa, że co post tylko się czyta o jego gadaniu, bo nadal obstaję przy tym, że gość ma ręce stworzone to zabijania i położy każdego w HW. Ale z drugiej strony jak inaczej traktować takiego krętacza niż z pogardą.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-06-2017 12:58:51 
Strach się bać...
A co do sytuacji z Dominiciem to by sobie klaun darował te coraz to nowsze historyjki. Wcześniej opowiadał zupełnie coś innego a teraz się okazuje że jego brat nawet powalił Dominica który go uderzył xD Szkoda że na video widać było jak na dłoni kto i jak się zachowywał i kto puścił rączki w ruch...
 Autor komentarza: LORZAmasonska
Data: 02-06-2017 13:22:44 
Wilder kisi pas i robi kasę , zdaje sobie zapewne sprawę o swoich umiejętnościach bardzo dobrze.
W tym wszystkim to ośmiesza się najbardziej WBC.
 Autor komentarza: holy
Data: 02-06-2017 13:37:03 
5 dobrowolnych obron, żadnej obowiązkowej! kiedys byłoby to nie do pomyslenia. WBC zeszła na psy.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 02-06-2017 14:19:33 
Kurwa ten klaun już nie jest śmieszny a na jego porażkę przyjdzie nam poczekać do 2019 i unifikacji z Aj
 Autor komentarza: Mike555
Data: 02-06-2017 14:36:50 
Debil.
 Autor komentarza: tyler
Data: 02-06-2017 15:03:53 
Ojejku!!! USA na Wildera a my mamy BGC Bonusa
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 02-06-2017 21:39:36 
Każdy średnio rozgarnięty w temacie boksu zawodowego powinien skumać,że "Bombsquad" opałaca Sulaimana. To że nie mał obowiązkowej przez prawie 3 lata chyba daje do myślenia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.