GOŁOWKIN ZMIENI WAGĘ PO WALCE Z CANELO?

Niewykluczone, że walka z Saulem Alvarezem (49-1-1, 34 KO) będzie dla Giennadija Gołowkina (37-0, 33 KO) ostatnią w kategorii średniej. Po niej Kazach może się przenieść do super średniej.

- Pojedynek z "Canelo" jest jedynym, który nas w tej chwili interesuje, na nim skupiamy całą naszą uwagę. Musimy pokazać, że Gołowkin jest najlepszym pięściarzem w wadze średniej. Jeśli to nam się uda, a przy okazji będzie to dobra walka, może dojść do rewanżu - mówi Abel Sanchez, trener "GGG".

- Boks potrzebuje takich starć, dawno nie mieliśmy walk na miarę Vazquez-Marquez, Barrera-Morales czy Marquez-Pacquiao. Powitamy rewanż z otwartymi ramionami, ale jeśli do niego nie dojdzie, to sądzę, że trzeba będzie pomyśleć o przejściu do kategorii super średniej. W średniej Gołowkin osiągnął już wszystko, co było do osiągnięcia - dodaje.

Alvarez i Gołowkin skrzyżują rękawice 16 września. W razie porażki Meksykanin mógł skorzystać z prawa do rewanżu. Nie dysponuje nim natomiast Kazach, mimo że to on przystąpi do walki jako mistrz świata. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 02-06-2017 11:19:30 
Nieeeee!
 Autor komentarza: Niehalo
Data: 02-06-2017 11:21:04 
A przypadkiem nie miało dojść do walki unifikacyjnej? Czyżby Sanchez zapomniał już o ambicjach sportowych? Ech, jak zawsze, byle hajs się zgadzał, to jeszcze będzie można obić Chaveza Juniora.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 02-06-2017 11:34:12 
Z Canelo nie wygra. Od tego trzeba zacząć.
 Autor komentarza: Putin
Data: 02-06-2017 11:40:43 
Polakos
Jeśli jesteś wróżbitą i już znasz wynik to postaw ''grubo'' u buka
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-06-2017 12:01:15 
Alvarezowi wystarczy dotrwac do końcowego gongu, może nawet dostawać 10-2, czy 11-1 w rundach, a GGG i tak tego nie wygra, Myślę że karty punktowe z jakimś SD już są przygotowane. Kazach musi to załatwić przed czasem..
 Autor komentarza: NakMuay
Data: 02-06-2017 14:45:52 
Ekipa GGG pewnie chce brac udzial w tym turnieju w wadze super middleweight, "World Boxing Super Series", ktory ma ruszyc chyba jeszcze w tym roku. Ale jesli sie nie myle, to Alvarez ma w kontrakcie i tak wpsiane prawo do rewanzu, jesli oczywisce Meksykanin przegra, wiec watpie czy Golovkin tak szybko zmieni wage. Poza tym, powtarza ze chce najpierw zunifikowac wszystkie pasy w middleweight.

Troche szkoda, ze Quillin ma problemy w promotorem a Eubank Jr. przeszedl do super middleweight. Waga srednia bylaby bardzo ciekawa z bokserami jak Golovkin, Alvarez, Lemieux, Jacobs, Quillin, Eubank Jr., Saunders, Korobov, Jermall Charlo, Derevyanchenko czy Murata.
 Autor komentarza: rex
Data: 02-06-2017 15:45:03 
jest oczywiste, że GGG go kompletnie zniszczy. Jesli Canelo dotrwałby do 9 rundy, byłby to jego sukces
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.