RIABIŃSKI DAJE LEBIEDIEWOWI JESZCZE ROK W RINGU

Promotor Andriej Riabiński uważa, że mistrz WBA Super w wadze junior ciężkiej Denis Lebiediew (29-3, 22 KO) w ciągu roku powinien przejść na sportową emeryturę.

Riabiński doradził ostatnio zawszenie rękawice na kołku swojemu innemu pięściarzowi, Rachimowi Czakijewowi. O ile jednak sądzi, że ten ostatni powinien poszukać sobie nowego zajęcia już teraz, o tyle 37-letniemu Lebiediewowi daje jeszcze trochę czasu w ringu.

- Myślę, że przed Denisem jeszcze rok boksowania. Przed przejściem na emeryturę może zmierzy się w rewanżu z Gasijewem, choć w tej chwili nie ma żadnych konkretnych planów w tej sprawie - oświadczył szef stajni Mir Boksa.

Wspomniany Murat Gasijew wypunktował Lebiediewa w grudniu ubiegłego roku, odbierając starszemu rodakowi pas IBF. Pierwszą walkę od czasu tej porażki 37-latek stoczy 10 lipca w Jekaterynburgu, gdzie jego przeciwnikiem będzie Australijczyk Mark Flanagan (22-4, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 02-06-2017 13:18:45 
Lebiedew, człowiek tak naprawdę znikąd, a taki kocur.
To pokazuje, na jakim poziomie jest rosyjski boks, nasi mistrzowie Polski w boksie olimpijskim, to prawdopodobnie poziom 3 miejsca juniorów na mistrzostwach Rosji
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 02-06-2017 21:08:04 
Wielki Twardziel wojownik twardziel panczer i do tego znakomity technicznie ,Ścisła czołówka światowa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.