CHOCOLATITO WRÓCI WE WRZEŚNIU - NA ROZPISCE RÓWNIEŻ INOUE?

Roman Gonzalez (46-1, 38 KO) kolejny pojedynek ma stoczyć we wrześniu na antenie stacji HBO. Potwierdził to promotor Tom Loeffler.

Jedyny pięściarz z Nikaragui, który zdobył mistrzostwo świata w czterech kategoriach, w połowie marca przegrał po kontrowersyjnym werdykcie z Wisaksilem Wangekiem (43-4-1, 39 KO). Stracił wówczas pas WBC wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej.

Po wszystkim władze federacji wyznaczyły obu zawodników do rewanżu. Takiego rewanżu chce również "Chocolatito" oraz szefowie HBO. Jedno jest pewne - Gonzalez wróci 9 lub 23 września, prawdopodobnie w południowej części Kalifornii. Natomiast Loeffler po rozmowach z ludźmi z telewizji poinformował, że nawet jeśli Wangek nie podejmie rękawicy, to włodarze HBO i tak będą chcieli wstawić do rozpiski walkę Romana.

Co ciekawa ludzie z HBO chcą także, aby na tej samej gali wystąpił również siejący postrach Naoya Inoue (13-0, 11 KO). To ma być wstęp i reklama przyszłorocznej walki świetnego Japończyka z Gonzalezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 26-05-2017 10:44:52 
Zdziwiłbym się gdyby Wangek nie wziął tego rewanżu. Przecież to dla niego będzie największa kasa w karierze. W tej kategorii nie dostanie za nikogo więcej niż za Romana.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 26-05-2017 16:14:59 
Wangek to weźmie. Jest wojownikiem i nie boi się wyzwań. Wcale niepowiedziane że nie wygra rewanżu. Jest dużo silniejszy od Chocolatito.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.