COTTO vs KAMEGAI 26 SIERPNIA O WAKUJĄCY PAS WBO!

Miguel Cotto (40-5, 33 KO) niedawno zmienił grupę na Golden Boy Promotions, a teraz poznał dokładną datę powrotnej walki.

Znakomity Portorykańczyk pauzuje od półtora roku. Miał wystąpić w czerwcu, lecz wobec zmiany promotora termin przesunął się o dwa miesiące.

Ostatecznie mistrz świata czterech kategorii - od junior półśredniej do średniej, zaboksuje 26 sierpnia na antenie stacji HBO. Rywal pozostał ten sam - Yoshihiro Kamegai (27-3-2, 24 KO). Zwiększyła się za to stawka. Lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący tytuł mistrza świata wagi junior średniej według federacji WBO! Pojedynek rozegra się w hali StubHub Center w Carson. Tytuł jest wakujący po przenosinach Saula Alvareza do dywizji średniej.

- Kamegai to twardy i trudny rywal, ale będę bardzo dobrze przygotowany i zdobędę kolejny tytuł. Nie mogę się już doczekać, aż rozpocznę obóz do tej walki - stwierdził Cotto.

MACIEJ SULĘCKI RZUCA WYZWANIE WSPANIAŁEMU MIGUELOWI COTTO >>>

- Sława przeciwnika mnie nie przerażają i zamierzam dać kibicom agresywną, dobrą walkę - wtrącił bojowy Japończyk.

W kuluarach mówi się, że kolejną przeszkodą Cotto mógłby być Juan Manuel Marquez w wadze półśredniej bądź David Lemieux w średniej. Emocji więc nie zabraknie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 24-05-2017 21:37:46 
Na pewno stawka pojedynku doda mu atrakcyjności. Kamegai potrafi walczyc i nokautować, ale jak spisze się na tle Cotto, ktory jednak juz jest past-prime trudno orzec. To dla Japonczyka szansa na dobre walki w przyslosci. Cotto zas nie sprzeda latwo skory. W razie zwyciestwa lepiej, żebys toczyl boj z Marquezem niz z Lemieux, chyba mniejsze zagrozenie na koniec kariery.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.