BJ FLORES CHCE ZASTĄPIĆ BRIGGSA W WALCE Z OQUENDO

Amerykanin BJ Flores (33-3-1, 21 KO) zgłosił się na ochotnika do walki o regularny pas WBA z Fresem Oquendo (37-8, 24 KO). Przeciwnikiem tego ostatniego miał być Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO), ale badanie antydopingowe wykazało u 45-latka podwyższony poziom testosteronu.

SHANNON BRIGGS NA DOPINGU >>>

Briggs i Oquendo mieli rywalizować o tytuł 3 czerwca. Flores, sklasyfikowany przez WBA na dziesiątym miejscu w rankingu kategorii ciężkiej, zamierzał wystąpić na tej samej gali. Radzi więc, by nie odwoływać zawodów, tylko przesunąć go do walki wieczoru.

- To, że zostały dwa tygodnie, to żaden problem. Z przyjemnością zmierzę się z Oquendo. Szukam takich dużych okazji - oświadczył.

Faworytem do potyczki z Oquendo wydaje się być jednak Aleksander Ustinow (34-1, 25 KO), który jest drugi w rankingu WBA. Liderem zestawienia jest Luis Ortiz, który czeka na walkę z Anthonym Joshuą - właścicielem tytułu WBA Super, trzeci z kolei jest Briggs, a czwarty Oquendo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 22-05-2017 13:56:58 
Chlop nie ma wstydu.. Rwie sie do walki o (pseudo)pas wagi ciezkiej,bedac przecietniakiem z cruiser demolowanym w trzy rundy przez Bellew..Zenujacy typ.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 22-05-2017 20:43:21 
Ciekawe, Briggsa zlapali, Antka nie..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-05-2017 21:13:26 
Po co w ogóle testowali Briggsa? Przecież to oczywiste że ten facet nie wstał by z łóżka gdyby nie koks. Flores nich się lepiej zajmie organizacją imprez dla siebie i swojego ziomka Haye'a
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.