MAYWEATHER GOTOWY POSTAWIĆ 50 MLN DOLARÓW NA SWOJEGO ZAWODNIKA

Floyd Mayweather Jr jest gotowy postawić grube miliony na swojego 22-letniego podopiecznego, który dziś wieczorem wystąpi na gali w Londynie.

Gervonta Davis (17-0, 16 KO), mistrz IBF w kategorii super piórkowej, zmierzy się w Copper Box Arena z Liamem Walshem (21-0, 14 KO). Zapowiada, że zastopuje pretendenta w pierwszej połowie walki, a Mayweather, który towarzyszy mu w Wielkiej Brytanii, oznajmił, że może to nastąpić nawet szybciej.

- Zależy od tego, co będziemy chcieli zrobić. Możemy to przeciągnąć do dziewiątej czy dziesiątej rundy. A równie dobrze możemy wszystko zakończyć już w pierwszej - powiedział.

- Ci goście muszą się udać do klubu kabaretowego, akurat jest tutaj blisko - odparł na to Walsh.

Frank Warren, promotor Anglika, przekonywał, że górą będzie jego zawodnik, na co Mayweathe rzucił: - Możemy się założyć. O ile chcecie? Dwa miliony? Dziesięć milionów? Pięćdziesiąt milionów? My wierzymy w naszego człowieka!

Dla Davisa dzisiejsza walka będzie pierwszą w obronie pasa IBF. Trofeum wywalczył na początku br., stopując w siódmej rundzie Jose Pedrazę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-05-2017 13:35:04 
Przecież to tylko przekomarzanie się, puste utarczki słowne a nie deklaracja, po co robicie z tego news?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 20-05-2017 14:13:00 
szanowny kolego Cooperek wszystko,co mowi,robi,badz czyni hrabia Monte Piescisto jest warte newsa
Tym bardziej,ze samozwanczy TBE ulegl blagalnym prosba nieprzebranej rzeszy swych wiernych fanow i ponownie wraca na ring by zarabiac pieniadze i jednoczesnie raczyc caly piesciarski swiat laknacy bokserskiej uczty,ktory tylko on moze zaprezentowac
Pierwsza jego ofiara padnie McGregor,ale planowane sa juz kolejne walki z innymi gwiazdami sportu.Tigerem Woodsem,Maria Szarapowa,Rogerem Federerem,a na koniec z Michealem Schumacherem,jak tylko dojdzie na tyle do siebie,zeby komsia bokswrska Nevady wydala mu licencje...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.