DUBOIS POTWIERDZA: JOSHUA LEŻAŁ NA SPARINGU

Utalentowany pięściarz kategorii ciężkiej Daniel Dubois (2-0, 2 KO) oświadczył, iż prawdą są krążące pogłoski, jakoby podczas sparingu posłał na deski samego Anthony'ego Joshuę (19-0, 19 KO).

- Tak, to prawda. Bił mocno, ale oddawałem mu z równie dużą silą. Pokazałem swój potencjał i umiejętności. To była dobra nauka. Sparowałem z wieloma świetnymi zawodnikami, np. wicemistrzem olimpijskim Josephem Joyce'em. Dzięki takim sparingom staję się lepszym zawodnikiem - stwierdził 19-latek.

Pytany, czy w związku z tym już teraz, po zaledwie dwóch zawodowych pojedynkach, zgodziłby się boksować z AJ-em, odparł: - Nie, spokojnie, walka po walce. Chcę się rozwijać z każdym występem.

Dodał, że w jego ocenie najlepszym dzisiaj zawodnikiem kategorii ciężkiej jest Joshua lub Deontay Wilder (38-0, 37 KO). - Trzeci jest Kliczko, dalej Tyson Fury, a potem chyba Luis Ortiz - powiedział.

Dubois już dziś stoczy kolejną walkę. Jego rywalem podczas gali Davis-Walsh w Londynie będzie David Howe (13-5, 6 KO).

Poniżej dwie walki Dubois zarejestrowane kamerą BOKSER.ORG.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 20-05-2017 12:12:56 
nie wnikam w te bajeczki ale kawał tura z niego, może być ciekawie za jakiś czas.
 Autor komentarza: NakMuay
Data: 20-05-2017 12:13:46 
Za godzine walka Ryota Murata vs. Hassan N'Dam N'Jikam o pas WBA regular. Transmisja na zywo na francuskim Canal+ Sport, tutaj link (momentalnie jeszcze leci F1, ale walka bedzie pokazywana na zywo):

http://livetv141.net/enx/eventinfo/532606_ryota_murata_hassan_ndam/
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 20-05-2017 14:01:10 
To całkiem możliwe AJ leżał po czystym prawym krzyżaku RoboWłada. Nie znaczy to, że ma słabą szczękę ale nie ma takiego granitu jak Vitek, Wach czy McCall. A ten Dubois jak będzie dobrze prowadzony może być w przyszłości kimś takim dla AJ jak Frazier dla Alego. Przeprowadzą potyczki, które zapiszą się złotymi zgłoskami w historii.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 20-05-2017 14:33:07 
Ale w wypowiedzi nigdzie nie ma ze aj lezal
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 20-05-2017 14:33:44 
Granitechin
Może coś w tym być, ale Wład bije piekielnie mocno, a AJ przyjął ten cios bez żadnego "odejścia". Typowy czyścioch. Wstać po czymś takim i nie być zamroczonym? Być w stanie kontynuować walkę? Mi się wydaje że to świadczy o mocy zarówno charakteru jak i szczęki młodego Anglika. No i obyś miał rację. Oby Dubois nam się ładnie rozwinął, mamy też kilku innych ciekawych młodych zawodników. Życzę sobie i wszystkim fanom boksu rywalizacji na szczycie HW w stylu lat 70tych i 90tych.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 20-05-2017 20:32:48 
To takie głupie gadanie życie przeszłością Whyte też szczycił się wygraną potyczką a pózniej został zmieciony z ringu,chociaż nie skreślałbym Duboisa jeszcze kilka lat i bedzie mógł rywalizować z czołówką z drugiej jednak strony Joshua z walki na walkę robi coraz wyrażniejsze postępy;]HW na dobre odrzywa;]
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.