ZA DWA TYGODNIE PRZYPOMNI O SOBIE LUCAS BROWNE

Lucas Browne (24-0, 21 KO) dwukrotnie został złapany na stosowaniu niedozwolonych substancji i w konsekwencji pozbawiono go regularnego tytułu mistrza świata federacji WBA w wadze ciężkiej. Australijczyk ciągle jednak utrzymuje, że jest niewinny i już 2 czerwca po dłuższej przerwie zamelduje się między linami.

Przypomnijmy, że "Big Daddy" ostatni raz boksował w marcu ubiegłego roku, pokonując przed czasem w dziesiątej rundzie Rusłana Czagajewa. Później wyszła afera z dopingiem i 38-latek przez piętnaście ostatnich miesięcy pozostawał nieaktywny. Browne pojawi się jednak w ringu już za nieco ponad dwa tygodnie na gali w Sydney, a jego przeciwnik ma zostać ogłoszony w ciągu kilku najbliższych dni.

- Nareszcie wracam. Jestem wkurzony i gotowy do walki z każdym. Wkrótce odzyskam to, co moje! - zapowiedział buńczucznie Browne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 18-05-2017 22:53:46 
Wcale bym sie nie zdziwil jakby go Adamek(Jakby przelozyl obecną forme z treningow na ring) zrobil bez wiekszych problemow. Swoja drogą to by byl dobry rywal na takie pbn.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.