CARLOS TAKAM WRÓCI NA RING 17 CZERWCA WE WŁOSZECH

W styczniu Carlos Takam (34-3-1, 26 KO) brutalnie znokautował naszego Marcina Rekowskiego i udanie powrócił na ring po punktowej porażce poniesionej z rąk Josepha Parkera. Teraz Francuz poznał datę i miejsce swojego kolejnego występu.

36-latek powróci między liny 17 czerwca podczas gali w malowniczo położonej włoskiej miejscowości Saint-Vincent. Imprezę w tym miejscu po raz pierwszy od 26 lat zorganizuje grupa OPI 2000.

- Jestem dumny, że przywrócę boks z powrotem do Saint-Vincent. Wszystko będzie zrobione w teatralnym stylu, a krzesła będą ustawione bardzo blisko ringu. Czeka nas świetne przedstawienie - powiedział właściciel grupy OPI 2000, Salvatore Cherchi.

Główną atrakcją imprezy będzie starcie o tytuł mistrza Europy w kategorii średniej pomiędzy Emanuele Blandamurą (26-2, 5 KO) a Alessandro Goddim (30-1, 14 KO). Przypomnijmy, że zwycięzca tego boju będzie zobligowany do pojedynku z Kamilem Szeremetą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 18-05-2017 23:01:14 
Od Parkera cos oszczedny sie zrobil Takam.. Tylko rozbity Rekowski od tego czasu i teraz pewnie na szybko nikogo lepszego nie bedzie.. Pewnie trafi mu sie jakis Airich albo inny Abell,albo ktos tego pokroju... Ale tyle z Takamem mozna by zrobic fajnych emocjnujacych młócek :) Zobaczylby jego walke z Ortizem,Stivernem,Millerem albo RuizemJr.
 Autor komentarza: Dzosep
Data: 19-05-2017 10:48:15 
Ortiza bym z nim zobaczył. Gwarancja zayebistej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.