KLICZKO OGŁOSI SWOJĄ DECYZJĘ 27 MAJA

Za niespełna dziesięć dni będziemy wiedzieć, czy Władimir Kliczko (64-5, 53 KO) będzie kontynuować karierę bokserską i czy zmierzy się w wielkim rewanżu z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO).

Swoją decyzję 41-latek zamierza ogłosić na antenie ukraińskiej telewizji Inter. Program z jego udziałem zostanie wyemitowany 27 maja o godzinie 21:20 czasu polskiego.

Biuro prasowe tej stacji zapowiada, że poznamy odpowiedzi na intrygujące pytania, przede wszystkim odnośnie przyszłości Kliczki. Dowiemy się, czy będzie dalej walczyć, a jeśli tak, to czy z Joshuą, czy może innym rywalem. Sam "Dr Stalowy Młot" mówił niedawno, że gdyby miał ponownie boksować, to tylko z Anglikiem, z którym pod koniec kwietnia przegrał w jedenastej rundzie po efektownym pojedynku, który z trybun londyńskiego stadionu Wembley oglądało 90 tys. kibiców.

Kliczko ma prawo do rewanżu z AJ-em. Walka mogłaby się odbyć pod koniec października lub w listopadzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 18-05-2017 11:31:01 
Zapewne Wladzio weźmie rewanż. Wie, że był bliski wygranej i dlatego spróbuje jeszcze raz. Dochodzi do tego cały ten hype po pierwszej walce który napewno dodatkowo Go nakręca na powtórne spotkanie z AJ. Czy zrobi dobrze, jeśli podejmie taka decyzję? Moim zdaniem nie. Pierwsza walka stała na takim poziomie, że ciężko będzie ja powtórzyć. Raczej dla Anglika to będzie łatwiejsza przeprawa.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 18-05-2017 12:32:53 
Wład powie że będzie rewanż .Ludzie wykupią bilety a Wład zgłosi kontuzje i się wycofa .
Wszystkim opowie że się nie bał rewanżu ale kontuzja kończy mu karierę .
 Autor komentarza: astarte
Data: 18-05-2017 12:34:21 
w drugiej walce dostanie jeszcze wiekszy lomot. anglik jest mlodszy, silniejszy, nie moze sie na nim czepiac, bo dostanie haka w brode jak ostatnio, a w lepszej formie juz do niego nie wyjdzie.

jesli joshua popracuje nad kondycja, by moc czesciej niz 2 razy na walke wyskoczyc z tym eksplozywnym mordobiciem jak w rundach 5 i 11, to szybko skonczy walke.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-05-2017 13:09:48 
"Wszystkim opowie że się nie bał rewanżu ale kontuzja kończy mu karierę"

Ja pierdziele... Widzę że ostatnio wysyp intelektualistów z najwyższej półki na stronie. Tak drogi użytkowniku BOXER. Wład wyszedł do AJ po 1,5 roku przerwy w wieku 41 i dał kapitalną walkę i o mały włos nie został zwycięzcą tak hitowego starcia w którym większość go skreślała ale już do rewanżu będzie się bał wyjść i uda kontuzje czekając aż ludzie wykupią bilety.
... Chłopie pomyśl trochę zanim cokolwiek napiszesz. Czego facet miałby się bać by symulować kontuzje i co by mu dało że ludzie by bilety wykupili na walkę której anulowanie od początku by planował... Klitschko każdemu myślącemu człowiekowi dał już jasno do zrozumienia że Joshuy się nie boi. Kwestia podjęcia rękawicy to tylko rozpatrzenie czy jest to najlepsza opcja i czy warto pójść właśnie w tym kierunku w tym momencie...
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-05-2017 13:35:46 
@BlackDog

Jest ogólnie wysyp matołów. Coraz więcej ciemnoty ma dostęp do internetu. Skoro jest tylu ksenofobicznych idiotów, wierzących w zabobony i teorie spiskowe, to w końcu i na orga musiał jakiś męt trafić.
 Autor komentarza: tyler
Data: 18-05-2017 15:39:57 
Wynik rewanżu sprawą otwartą. Wład jak podłączy Joshue do prądu już nie popełni błędu i go nie wypuści. Joshua może ponownie wygrać,ale nie koniecznie. Trochę usery krzyczą że Klik już lepszy nie będzie i nic nie poprawi na rewanż...a ja mówię po co ma poprawiać? Wystarczy że wyjdzie dobrze przygotowany plus doświadczenie i wnioski z pierwszej walki i będzie gitara.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-05-2017 15:54:43 
Rewanz mu nie potrzebny. Wygrac pewnie tym razem bedzie mial jeszcze trudniej, aj zrzuci miesien wiec i pary wiecej bedzie. Kliczko zyskal juz kupe kasy i szacunek. Po co odchodzi po 3 porazkach w tym 2 przez ko? On byl genialny w tej walce i lepszy juz nie moze byc, antek zdecydowanie tak
 Autor komentarza: Mike555
Data: 18-05-2017 17:12:03 
Joshua wcale nie musi być lepszy. On jest młody, działa psychika, robienie zdjęć pozowanie z wielkimi mięśniami. Tak to jest na początku-podnieta. I on tych mięśni nie zrzuci. Tu jest szansa Kliczki, trafić i dojechać do końca oddychającego oparami Joshuę.
 Autor komentarza: MONTE
Data: 18-05-2017 20:07:18 
Fajnie, żeby do tej walki doszło, naturalnie znowu będę kibicował AJowi. Ciekawe, że swoją decyzję o powrocie ex dominator Kliczko ogłosi w telewizji:) Ach ta mania wielkości.
Rzecznik prasowy już nie wystarczy?
 Autor komentarza: kawasaki
Data: 19-05-2017 12:51:21 
Nie wiadomo czy Władimir będzie miał motywacje i checi zeby znowu ciezko trenowac do walki z AJ. Ukrainiec dal super walke z anglikiem, naprawde takiego Kliczke chce sie ogladac, o maly wlos, malutki i by znokautowal anglika. W sumie ja sie dziwie, ze taki doswiadczony bokser jak Kliczko, nie dobil go po nokdaunie, Kliczko niestety nie ma zwierzecej, zabijackiej natury, jak np Wilder, ktory by swoimi cepami i wiatrakami zarzucil anglika i byc moze by jeden doszedl celu i byloby po walce. Wg mnie nie dojdzie do walki rewanzowej, chociaz fajnie byloby abym sie mylił.
 Autor komentarza: sjerg
Data: 20-05-2017 17:35:09 
Oczywiście będę kibicował Kliczce jeśli dojdzie do walki.
Ma warunki żeby znokautować AJ i jeśli on tego nie zrobi to prawdopodobnie nikt tego nie zrobi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.