TRENING OTWARTY WŁODARCZYKA I SPÓŁKI PRZED GALĄ POZNAŃ BOXING NIGHT

Dziś o godzinie 18:00 w Starym Browarze w Poznaniu odbędzie się trening otwarty przed sobotnią galą Poznań Boxing Night, która odbędzie w miejscowej Arenie. Za kilka godzin kibicom i wszystkim zgromadzonym próbkę swoich możliwości pokażą Krzysztof Włodarczyk, Patryk Szymański, Aleksander Strecki oraz debiutant - Paweł Wierzbicki - poinformowała na swoim profilu na Twitterze grupa Sferis Knockout Promotions. 

"Diablo" w sobotę skrzyżuje rękawice z Noelem Gevorem (22-0, 10 KO) o prawo walki z mistrzem świata federacji IBF Muratem Gassijewem (24-0, 17 KO). To starcie jest ważne jeszcze z jednego powodu - mówi się w ostatnim czasie o turnieju World Boxing Super Series - nie wykluczone, że zwycięzca tego pojedynku zapewni sobie miejsce w tym bardzo prestiżowym turnieju - triumfator zawodów ma zgarnąć aż 10 milionów dolarów. 

Trening otwarty jest dla wszystkch - każdy kibic może przyjść i obejrzeć w akcji wspomnianych pięściarzy. Jutro poznańskiej publiczności zaprezentuje się w Starym Browarze przeciwnik popularnego "Diablo" - Noel Gevor, który nie pojawił się na ostatniej konferencji prasowej. Swój trening będzie miał także rywal Szymańskiego, były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata wagi półśredniej, Rafał Jackiewicz (48-16-2, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 17-05-2017 17:39:04 
Szymański w słabszej formie może przegrać z Jackiewiczem.
Dla niego to szansa do wywalczenia kolejnego rewanżu.
 Autor komentarza: mastery1
Data: 17-05-2017 19:59:35 
Szymański jest w bardzo dobrej formie, widziałem go dzisiaj na treningu otwartym. Pytanie tylko, czy pokaże to w walce...
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 17-05-2017 22:42:44 
"- triumfator zawodów ma zgarnąć aż 10 milionów dolarów."

Ale chyba nie w samej Cruiser... Przecież tu zarobki za walkę rzędu 300tyś $ są rzadkością.
 Autor komentarza: holy
Data: 18-05-2017 08:46:05 
Włodarczyk jak zwykle pokaże swoje kocie ruchy i to będzie cały pokaz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.