MAJOWY REWANŻ HELENIUS-CHISORA ODWOŁANY. BĘDZIE NOWY TERMIN

Planowana na 27 maja w Helsinkach walka rewanżowa pomiędzy Robertem Heleniusem (24-1, 15 KO) a Dereckiem Chisorą (26-7, 18 KO) o srebrny pas WBC w kategorii ciężkiej została odwołana.

Reprezentująca Fina stajnia Sauerland poinformowała, że pojedynek odbędzie się w nowym terminie. Nie został on sprecyzowany, ale podano, że będzie to już po lecie.

Dokładnych przyczyn anulowania walki nie ujawniono. Ograniczono się do stwierdzenia, że zaistniało "kilka czynników", a decyzja była "konieczna".

Kibice, którzy kupili już bilety na majową galę, będą mogli je zachować i wejść za ich okazaniem na pojedynek w nowym terminie. Przysługuje im też prawo zwrotu.

Helenius i Chisora zmierzyli się po raz pierwszy w grudniu 2011 roku. Kontrowersyjną decyzją sędziów zwyciężył wówczas ten pierwszy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MONTE
Data: 16-05-2017 12:52:11 
I to jest między innymi jedna z rzeczy, która zniechęca zwykłych ludzi do boksu. Co z tego, że jest AJ skoro co rusz pojedynki są odwoływane. Janusze nie mają nawet kiedy pokochać tego pięknego sportu, nie wiem czy w UFC też takie sytuacje non stop mają miejsce.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 16-05-2017 14:30:51 
@MONTE
W UFC na 211 gal zostały odwołane tylko 2. Zdarzają się odwołane same walki, ale nie dorasta to w boksie to pięt,że tak powiem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-05-2017 16:55:47 
Widocznie Helenius jeszcze nie doszedł do siebie po KO od Duapasa. Wystraszyć się rozbitego Chisory? Niech ten wiking zostanie zapchaj dziurą na galach Sauerlanda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.