WARD NIE PRZYSZEDŁ NA PLAN, NIE BĘDZIE PROGRAMU HBO

Promująca Siergieja Kowaliowa (30-1-1, 26 KO) grupa Main Events poinformowała, że Andre Ward (31-0, 15 KO) nie przyszedł na plan, gdzie telewizja HBO miała nagrywać program "Face Off" przed czerwcową walką rewanżową.

Stajnia stwierdziła na Twitterze, że "tchórz Andre Ward wyjechał z Las Vegas, żeby uniknąć Kowaliowa". Program, który HBO tradycyjnie realizuje przy okazji największych wydarzeń bokserskich, miał być nagrywany w niedzielę.

- To jedyny dzień, kiedy mogliśmy zgrać nasze harmonogramy. Przeznaczyliśmy na to dużo czasu i pieniędzy - mówi Kathy Duva, szefowa Main Events.

Promotorka twierdzi, że w niedzielę rano otrzymała wiadomość mailową od grupy Roc Nation, która promuje Warda, z informacją, że Amerykanin opuścił już miasto.

- To olbrzymi brak profesjonalizmu i brak poszanowania dla pieniędzy, które wydaliśmy zarówno my, jak i jego promotor. Co więcej, ludzie z HBO już o czwartej rano byli w studiu i wszystko przygotowywali, bo ekipa Warda nalegała, by zacząć jak najwcześniej - stwierdziła Duva.

Anonimowa osoba z otoczenia Warda oświadczyła tymczasem, że to Kowaliow nie przyszedł na zdjęcia. Podkreśliła, że program miał być nagrywany w sobotę wieczorem. Ward był ponoć wtedy na planie, ale nie było jego rywala. Dlatego "S.O.G." postanowił się nie oglądać na "Krushera" i nazajutrz opuścił Las Vegas.

Ward i Kowaliow zmierzą się 17 czerwca na ringu w Mandalay Bay w Las Vegas. Pierwszą walkę, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku, Amerykanin wygrał jednogłośną, ale nieznaczną decyzją sędziów. Odebrał tym samym Rosjaninowi tytuły IBF, WBA Super i WBO w kategorii półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 09-05-2017 12:54:36 
Co za tępak. Nienawidzę tego Warda
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 09-05-2017 15:13:58 
Dobrze dobrze niech dociska płaczącego kacapa i LoDuve.
Ward UD ponownie, przynajmniej lamenty się w koncu skonczą.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 09-05-2017 15:34:35 
Rzadko kiedy technika przegrywa z siłą. Ward wyraźnie na punkty (chyba, że znwou prześpi początek walki).
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 09-05-2017 16:49:01 
Ward zawalczy tak samo wiec wiadomo czego sie spodziewać, może jedynie większej aktywności od początku walki. Pytanie jak rozegra to Kovaliov bo jak zaprezentuje się tak jak ostatnio to marne szanse na wygrana mimo iż jak dla mnie to nie powinien stracić pasów w pierwszej walce.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 09-05-2017 17:09:09 
Ich pierwsza walka to był jakis pieprzony anty-boks, nie jestem zdania, że któremuś należało się zdecydowane zwycięstwo. Mam tylko nadzieje, że Ward i Kowaliow zrobią eleganckie widowisko, po ktorym czlowieka nie ogarnie wscieklosc. Takie starcie, tak zwane na szczycie to powinny byc kwintesencja tego pieknego sportu.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 09-05-2017 18:35:20 
Polakos
No tak i właśnie dlatego wygra ponownie Kowal. Zajebista ofensywna technika plus brutalna siła.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 09-05-2017 18:39:15 
Naprawdę zadziwia mnie jak silna jest siła sugestii. Ward prezentuję ,,sweet science" więc nie moze przegrac bo jak? Jest geniuszem defensywy, chuj tam ze leżał na dupie jak dzieciak, a w 1 połowie walki Kowal go dominował. W 2 było lepiej, ale i tak więcej rund wygrał Kowaliow. Logika i zdrowy rozsądek podpowiadają zwycięstwo Kowaliowa. Tym razem przez TKO bo nie pozwoli się 2 razy oszukać.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-05-2017 23:10:36 
Ja sam cenię bardziej umiejętności niż brutalną siłę, ale naprawdę trudno mi uznać, że Ward wygrał z Kowaliowem. Rosjanina można ograć, ale Ward tego nie uczynił. Moim zdaniem Andre Ward przegrał walkę z Kowaliowem. Wynik tego pojedynku traktuję jako mocno niesprawiedliwy. Jeżeli dojdzie do rewanżu to moim faworytem będzie Sergiej Kowaliow, chociaż pieniędzy na niego nie postawię, bo nie wiadomo jak zachowaliby się sędziowie.
 Autor komentarza: Blacky
Data: 09-05-2017 23:59:32 
Ward na punkty. Rosjanie są psychicznie generalnie bardzo słabi i jeszcze Kowaliow ma babę za promotora i to taką w okolicach klimakterium. Ze wszystkich newsów sprzed tej walki widać, że obóz Warda doskonale wie, że walka rewanżowa nie zaczyna się od pierwszego gongu ale od ostatniego poprzedniej. Doskonale Kowala i jego team rozgrywają i zbiorą tego żniwa w ringu. Kowal spali się jeszcze szybciej niż przez 6 rund. Ward na punkty, mark my words.
 Autor komentarza: raflo
Data: 10-05-2017 09:34:58 
Siergiej jest doskonałym bokserem ale jest skur.....ynem,bez odrobiny pokory i poszanowania do drugiego człowieka a bez tego bieda.Oszukany został okrutnie ale jako człowieka mi go nie szkoda bo brak szacunku dla takich....jak on.Osobiście bardzo lubię słuchać Warda, jego stonowanych wypowiedzi.Kowaliow może się tylko pod tym względem od niego uczyć.Kowaliow niestety wygra w rewanżu poraz kolejny ale nie w oczach sędziów bo skoro on sam nie szanuje innych to niech nie liczy, że sam będzie szanowany, to co może Kowal to tylko zastosować Warda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.