PROMOTOR PULEWA: JOSHUA MA DWA OBLICZA

Kalle Sauerland - promotor Kubrata Pulewa (25-1, 13 KO), dostał zapewnienie od władz federacji IBF, że jako obowiązkowy pretendent Bułgar ma zagwarantowany bój w pierwszej kolejności z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO). Czy Anglik to rzeczywiście maszyna nie do zatrzymania?

- W walce z Kliczką zobaczyłem dwa oblicza Joshuy. Momentami był wyśmienity, a momentami boksował jak nowicjusz. Jeśli będzie popełniał takie błędy, to będzie łatwym łupem dla Kubrata. Ciekawe więc jakie oblicze pokaże. Z jednej strony widziałem chyba najbardziej eksplozywnego, wręcz sensacyjnego pięściarza, jakiego już dawno nie mieliśmy w wadze ciężkiej, a potem nagle stawał i boksował jak nowicjusz - mówi szef stajni Sauerland Event.

- Joshua ma swoje wady, ale gdy będzie boksował jak w połowie piątej rundy, czy w jedenastej rundzie z Kliczką, wtedy będzie ogromnym problemem dla każdego. Fajne w tym zestawieniu jest to, że Joshua wciąż się jeszcze rozwija i uczy, a Kubrat ma już na rozkładzie wielu uznanych pięściarzy. Wcześniej odrzuciliśmy propozycję takiego spotkania za dobre pieniądze, bo wiedzieliśmy, że i tak będziemy mieli status oficjalnego pretendenta. Pulew sam zapewnił sobie taką walkę swoimi zwycięstwami. Mam nadzieję, że Joshua nie zawakuje pasa, bo chcielibyśmy zdobyć go na mistrzu - dodał Sauerland.

- Naszym założeniem i celem jest zunifikowanie wszystkich pasów. Nie chcielibyśmy oddać żadnego tytułu - wtrącił do dyskusji Eddie Hearn, promotor Joshuy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: un4given
Data: 08-05-2017 12:18:00 
Wszystko co mam do powiedzenia na ten temat to: hahahahahahahahahahahahahahaha
 Autor komentarza: Champion20
Data: 08-05-2017 12:25:48 
Niech Josuha bierze rewanż z Kliczko, Pulew niech sobie poczeka jest łatwy do obicia. Niech Antek zawalczy z kliczko o grubą kase i da kolejną walkę ktora zapisze sie w historii lepsze to niż pokonac 5 takich pulewów pod rząd.
Bo Joshua o wilderze czy Parkerze może zapomniec te cienkie bolki w zyciu nie podpisza kontraktu na walkę prędzej już wytłuką się pomiedzy soba
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 08-05-2017 13:09:37 
To prawda. Niektóre ciosy Joshuy były wyprowadzane w nerwach, niedokładne, szczególnie w początkowych rundach. Natomiast nie ma to żadnego znaczenia, bo do Puleva AJ wyjdzie bez żadnego respektu i go przemieli
 Autor komentarza: RoyJonesJR89
Data: 08-05-2017 13:39:17 
Taaa,jeśli bedzie popełniał takie błędy jak w walce z kliczko to pulev to wykorzysta na bank buahahaha!!! Władek nie wykorzystał tych błędów a taki kubraci by to zrobił aha yhy już to widze
 Autor komentarza: matd
Data: 08-05-2017 13:47:59 
Nastepny - po ODLH - z rozciagnietymi nozdrzami..

"a Kubrat ma już na rozkładzie wielu uznanych pięściarzy."
"Pulew sam zapewnił sobie taką walkę swoimi zwycięstwami."

Co on pitoli? Obrzydliwe sprowadzanie wrakow Petera czy Harrisa to jest ta zasluga? Czy moze meczarnie na pkt z Chisora,ktoremu tez juz sie niezle kreci w glowie ,czy Arriasem,czy rozstrzelanym przez Antka leniwym Joshnsonie na pkt? Oj sie pali grincik pod nogami i boją sie ,ze kaska moze przelecic kolo tego swinskiego noska :) Mysleli,ze rozdaja karty,a tu takiego wała... Ps. AJ bije tego jednostajnego klepacza bez obozu, nawet wybudzony w srodku nocy - jak ostatnio Wach XD
 Autor komentarza: Granat
Data: 08-05-2017 14:07:24 
Hah.. taki kit ten Sauerland może wciskać swojej babce... Pulev że swoją dziurawa obroną byłby idealnym celem dla Joshuy, skoro nawet Chisora go trafiał.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 08-05-2017 15:10:02 
AJ zapełni hali (bo przy takim rywalu to juz raczej nie Wembley) a scenariusz łatwy do przewidzenia :

https://www.youtube.com/watch?v=aPZrvNRi-ro

Skos na kase wujciów "S" bo na Pulewie w innym kontekscie lepiej nie da sie zarobic. Nie zdziwie sie jesli AJ zwakuje bo taki Pulew czy Parker to nie są dla niego groźni przeciwnicy.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 08-05-2017 15:10:24 
halę*
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-05-2017 15:23:42 
"W walce z Kliczką zobaczyłem dwa oblicza Joshuy. Momentami był wyśmienity, a momentami boksował jak nowicjusz. Jeśli będzie popełniał takie błędy, to będzie łatwym łupem dla Kubrata."

Oczywiście, że prawda, tylko co z tego, skoro jest skuteczny? Podobnie mówiono o Władku, że też jest dziurawy i jest prosty. Tylko jakoś tej prostej zagadki nikt nie potrafił rozwiązać.

Teraz będziemy mieli wylew takich komentarzy od różnych promotorów i bokserów, bo będą chcieli zarobić trochę kasy na wpierdzielu od Antka, czyli dokładnie ta sama sytuacja jak wcześniej z Kliczką. To normalne.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 08-05-2017 15:47:43 
Po co on ma ryzykowac rewanz z Kliczkiem ???? czy wy ludzie powarriowaliscie ?? jest mistrzem swiata niech sam decyduje... a taki Pulew to smiech na sali przy AJ ...
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 08-05-2017 16:47:11 
Może by nie chcieli oddać żadnego pasa ale wiedzą że Wład ten rewanż weźmie. Są przynajmniej trzy powody. Kliczko już miał młodego i go nie skończył. Spora kasa za rewanż, możliwe że większa niż przy okazji pierwszej walki. No i żeby znowu starszy brat nie musiał się za niego bić a coś tam przebąkiwali że zaraz po walce miał :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.