CANELO I CHAVEZ JR PRZESZLI TESTY ANTYDOPINGOWE, OBAJ CZYŚCI

Saul Alvarez (48-1-1, 34 KO) i Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO) zostali poddani w ostatnich tygodniach przynajmniej sześciu niezapowiedzianym kontrolom antydopingowym. Wyniki wszystkich badań były negatywne.

Ostatnie wyniki pochodzą z 27 marca. Badano głównie krew, ale też mocz obu pięściarzy. - Na szczęście obaj są czyści - oświadczył Mauricio Sulaiman, prezydent federacji WBC.

Alvarez wypominał ostatnio swojemu przeciwnikowi, że ten zażywał niedozwolone substancje. W przeszłości testy wykazały u Chaveza Jr obecność marihuany, a także środków na zrzucanie wagi.

Meksykanie skrzyżują rękawice 6 maja w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 164,5 funta, a w stawce znajdzie się specjalnie przygotowany na tę walkę pas WBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 26-04-2017 14:11:10 
za ziolo nie powinni karac bokserow. nawet biorac pod uwage pryzmat "niesportowego prowadzenia sie" (bo to w koncu uzywka) - to kurde, litosci. w niczym to nie pomaga, a od lat wiadomo, ze szkodliwosc znikoma w porownaniu do alkoholu. bezsens.

heheh, ale do chaveza to pasuje. zajaral, to i zjadlby cos na gastro. a pozniej wspomagacze spalania ton tluszczu :D

ciekaw jestem ile jeden i drugi wazy. i chcialbym, zeby zwazyli ich w dniu wejscia do ringu, najlepiej w samym ringu. jeszcze sie okaze, ze ancymon bedzie ciezszy ;d
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.