SULLIVAN BARRERA ZASTOPOWAŁ PAULA PARKERA

Kubańczyk Sullivan Barrera (19-1, 14 KO) odniósł drugie zwycięstwo od czasu porażki z Andre Wardem. Na gali w Uncasville pokonał Amerykanina Paula Parkera (8-2, 4 KO).

W piątej rundzie Barrera dwukrotnie posłał rywala na matę. Parker wstał, ale był już na skraju nokautu i po kolejnym ataku sędzia przerwał pojedynek. Wcześniej, w czwartym starciu, doszło do mocnego zderzenia głowami, w wyniku którego Parker dostał kilka minut na odpoczynek.

Jeszcze niedawno wydawało się, że zawodnik z Kuby będzie walczyć w eliminatorze IBF w wadze półciężkiej z Arturem Beterbijewem. Pojedynek nie dojdzie jednak do skutku. Rosjanin zmierzy się ostatecznie w pojedynku eliminacyjnym z Niemcem Enrico Koellingiem.