GERALD WASHINGTON GOTOWY WALCZYĆ Z WHYTE'EM

Amerykanin Gerald Washington (18-1-1, 12 KO), który przebywa obecnie na obozie Władimira Kliczki, zgłosił się na chętnego do walki z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO).

Anglik wróci na ring 3 czerwca w hali O2 Arena w Londynie. Nie wiadomo na razie, kto będzie jego rywalem. Ostatnio w tym kontekście wymieniano m.in. Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) i Artura Szpilkę (20-2, 15 KO). Przewijało się też nazwisko Washingtona, który jest otwarty na taką potyczkę.

- Jeśli taka walka zaprowadzi mnie tam, gdzie chcę, to jestem gotowy na wszystko. Chcę twardego rywala, walki, która zapewni mi kolejną szansę pojedynku o mistrzostwo świata. Dillian to wojownik, lubi walczyć, jest świetnym zawodnikiem - powiedział 34-letni "El Gallo Negro".

KLICZKO I JOSHUA WALCZYLI O NIEGO - WASHINGTON WYBRAŁ WŁADIMIRA >>>

Pod koniec lutego Washington boksował o pas WBC w wadze ciężkiej z Deontayem Wilderem (38-0, 37 KO). Początkowo dobrze sobie radził, ale w piątej rundzie został zastopowany przez mistrza świata. Do tego czasu remisował z "Brązowym Bombardierem" na kartach punktowych dwóch z trzech sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-04-2017 13:50:33 
Dobre zestawienie, może być z tego bitka, ale w niej promowałbym jednak Whyte'a, który ma twardy łeb..
 Autor komentarza: CELko
Data: 14-04-2017 17:03:29 
Whyte po operacji ręki nie jest już tym samym zawodnikiem. Zresztą przereklamowany przez pojedynek z Dżoszułą który czuł za duży respekt za amatorski pojedynek.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-04-2017 18:54:25 
Nie Dżoszuła tylko Jaszuła, jak nie wiesz jak się mówi po amerykańsku to zapytaj tego amerykanina Garncarczyka.
Washington vs Whyte, czemu nie, ale wolałbym Szpilkę z jednym z nich.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.