CANELO I CHAVEZ RAZEM BURZĄ MUR TRUMPA (WIDEO)

Saul Alvarez (48-1-1, 34 KO) i Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO) nie szczędzą sobie uprzejmości, ale połączyło ich jedno - kwestia muru, który ma powstać na granicy USA z Meksykiem.

W reklamie, która krąży w amerykańskiej telewizji, dwaj pięściarze biegną w stronę betonowej ściany i siłą rozpędu kruszą ją na kawałki.

- To cios wymierzony bezpośrednio w Donalda Trumpa - nie ukrywa Oscar De La Hoya, promotor Alvareza.

Prezydent USA nazywał w przeszłości obywateli Meksyku "gwałcicielami" i "dilerami narkotyków". Zapowiedział, że za mur, którym chce się od nich odgrodzić, zapłacą sami Meksykanie.

- Chcemy pokazać, że nie wszyscy Meksykanie są tacy, jak mówi. Meksykanie to ciężko pracujący ludzie - oświadczył szef stajni Golden Boy Promotions.

W ubiegłym roku De La Hoya zapraszał Trumpa, który od dawna jest fanem boksu, na galę z udziałem "Canelo" z okazji Cinco de Mayo. - Był gotowy przyjść, ale potem media obiegły komentarze, w których mówiłem, że oszukuje w golfa - stwierdził "Złoty Chłopiec". Trump zaprzeczał, aby kiedykolwiek grał w golfa ze słynnym pięściarzem.

Do pojedynku Canelo-Chavez Jr dojdzie 6 maja w Las Vegas. Pięściarze zaboksują w umownym limicie 164,5 funta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-04-2017 12:54:25 
Chavez jr. już dobrze wygląda, a do walki jeszcze trochę czasu. Liczę na mocną formę juniora, choć jak każdy wie musiałby rudego znokautować..
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 14-04-2017 21:57:24 
Głową muru nie przebijesz.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 15-04-2017 20:05:35 
Niech się latynosi za robotę wezmą i przestaną rozrabiać, to Amerykanie nie będą chcieli im muru budować. Proste.
A to że "nie wszyscy są tacy sami" to durny argument bo polityk nie zajmuje się pojedyńczymi jednostkami tylko całymi procesami. Ja na przykład osobiście mam dużą sympatię do Meksykanów, a jednocześnie uważam, że Trump tutaj ma rację.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.